• Informacje na temat:

  kobiecy minimalizm

Artykuły na temat: kobiecy minimalizm
 • Beyonce "Beyonce". Kobiece zdanie (recenzja)

  Nowy album Beyonce ukazał się bez żadnych zapowiedzi i wcześniejszej promocji. Miało to podkreślić fakt, że autorka oprócz komercyjnych ma też inne ambicje. Cytat "Dusza nie jest na sprzedaż/ Pewnie na tym nie zarobię, cóż..." wiele mówi o "Beyonce".

 • Najlepiej ubrane gwiazdy

  Zasada, że "nie szata zdobi człowieka", nie sprawdza się w przypadku gwiazd kina. To właśnie strój jest tym, co je wyróżnia. W tym roku na liście najlepiej ubranych aktorek znalazły się m.in. Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman i Jennifer Lopez oraz Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Cielecka.

 • Open'er 2012: Jakby kto pytał, to wszystko wina Świetlickiego

  Open'er Festival 2012 dobiegł końca i od razu zrobiło się jakoś smutniej. Sprawdźcie, co działo się ostatniego dnia gdyńskiego święta muzyki alternatywnej!

 • The Best Of Open'er 2013

  Subiektywna pofestiwalowa składanka dziesięciu (a dokładnie dwunastu) piosenek z gdyńskiego Open'er Festival 2013 wybrana przez redakcję INTERIA.PL powinna nosić podtytuł: "Muzyka, słońce i odrobina deszczu". Bo w tym roku gwiazda i aura rzeczywiście dopisały...

 • Zniewalający Hugh Grant

  Kilka ciekawych premier trafiło w piątek na nasze ekrany, ale jak Hugh Grant występuje w komedii romantycznej, to zapominamy o bożym świecie. A w filmie "Prosto w serce" brytyjski gwiazdor na dodatek jeszcze śpiewa!

 • &quotMuzyka jest tajemnicą"

  W latach 90. Szwedzi z Lake of Tears wydali kilka klasycznych pozycji, jak "Headstones" czy "A Crimson Cosmos". W roku 1999, po 6 latach istnienia postanowili rozwiązać zespół. Zobowiązania wobec wytwórni Black Mark Records zmusiły ich jednak do dalszego nagrywania i ostatni, pożegnalny album Szwedów zatytułowany "The Neonai" ukazał się w 2002 roku. Po jego wydaniu muzycy poświęcili się życiu rodzinnemu i swym regularnym pracom. Rok później, latem 2003 roku, okazało się jednak, że głód muzyki...

 • W pogoni za białym królikiem

  Alicja Lewisa Carolla w pogoni za białym królikiem wpadła do nory. Kiedy otrzepała się z kurzu, okazało się, że jest w krainie czarów - w jednym ze światów wyśnionych, w jednej z rzeczywistości alternatywnych. Dystrybutorzy kinowi w 2011 roku będą ich mieli dla nas wiele.