• Informacje na temat:

  kobieta czy facet

Artykuły na temat: kobieta czy facet
 • KONKURS: Facet dla Moniki

  Monika Borecka, piękna, utalentowana, przebojowa kobieta, która jak magnes przyciąga mężczyzn. Kiedy jej życie legło w gruzach, zacisnęła zęby i nie poddała się. W drugim sezonie znów będzie na szczycie. Jednak czy znajdzie miłość? Zdecydowanie będzie potrzebowała twojej pomocy! Dlatego klawiatury w ruch! Zadanie konkursowe: Napisz, z którym z trzech kandydatów powinna się związać i dlaczego...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Majka Jeżowska zdradza przepis na świetny wygląd: Młody facet i warzywa!

  ...partnersku. Starsi mężczyźni tego nie potrafią? - Niestety, pokolenie panów w moim wieku nie wyniosło tego z domu. Stereotyp, że nie liczy się, jaki jest facet, lecz to, że w ogóle jest, do dziś(...). Jestem singielką, więc flirtuję (śmiech). Lubię być adorowana. Myślę, że każda kobieta na to zasługuje. Czy w pani życiu zdarzały się momenty, gdy mówiła pani mężczyźnie "do widzenia"? - Tak, bo...

 • Bill Murray zgryźliwym odludkiem

  Bill Murray ("Grand Budapest Hotel", "Między słowami") jest niemal etatowym odtwórcą ról zgorzkniałych i mocno przetrąconych przez życie facetów. Jego komediowy talent sprawia, że postaci te, mimo licznych wad charakteru, budzą na ogół żywą sympatię.

 • Justyna Żyła ma już nowego faceta?

  Justyna Żyła (30 l.) udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoich sprawach sercowych. Czy faktycznie spotyka się ze znanym rajdowcem?

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • "Barwy szczęścia": Oliwka ma dość facetów!

  Po wyprowadzce Kajtka (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) dojdzie do wniosku, że bardzo męczyła ją zabawa w... rodzinę. - Tak bardzo chcieliśmy być dorośli, że zapomnieliśmy o normalnym życiu - powie Justinowi (Jasper Sołtysiewicz).

 • Ma przyjaciółki na całym świecie

  Martynie Wojciechowskiej nie chodzi o liczbę kilometrów zaliczonych w podróżach. Jej marzeniem jest dotarcie do niezwykłych kobiet pod każdą szerokością geograficzną. Obecnie już w szóstym sezonie zwiedzamy z nią "kraniec świata".

 • Facet Magdy Cieleckiej zostawił dla niej żonę!

  ...zaufać nowemu mężczyźnie. W końcu na jej drodze stanął niejaki David Wajntraub, syn polskich emigrantów z Izraela. Para poznała się na jednym z wyjazdów do Izraela. Mężczyzna wprost oszalał na punkcie pięknej aktorki! "Kiedy David po raz pierwszy zobaczył panią Magdalenę, wiedział, że to kobieta dla niego stworzona. Zawsze miał słabość do takich jak ona drobnych i inteligentnych blondynek...

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

Zdjęcia na temat: kobieta czy facet
Wideo na temat: kobieta czy facet
 • Rafał Jonkisz: Kobieta musi być zadbana. Facet już nie?

  Dla Mistera Polski Rafała Jonkisza kobieta atrakcyjna to przede wszystkim kobieta dbająca o siebie. – To jest główne kryterium. Nie tylko dla mnie, dla wszystkich facetów – mówi Jonkisz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Jest to moment, w którym możemy określić, czy kobieta jest atrakcyjna. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to właśnie to, czy kobieta jest zadbana.

 • Joanna Przetakiewicz: Kobietom w życiu jest łatwiej. My wzbudzamy zaufanie

  urodzie. – To prawda, kobietom jest łatwiej. Wzbudzamy większe zaufanie, w momencie gdy kobieta łapie stopa, to niewątpliwie nie wzbudza tylu znaków zapytania w głowie niż kiedy robi to facet lub szczególnie dwóch facetów. Kierowcy to w większości mężczyźni, w związku z tym niewątpliwie było nam łatwiej, aczkolwiek przy zadaniach fizycznych z kolei trudniej – mówi Joanna Przetakiewicz.

 • „Druga szansa”: Małgorzata Kożuchowska i faceci

  Czwarty sezon zaczyna się po rocznej przerwie. Monika wraca do korzeni i znów zajmuje się swoją agencją, by więcej czasu poświęcić dziecku. Kobiecie trudno być jednak samą. W życiu uczuciowym Moniki obecna jest pustka. Czy to się zmieni?

Dyskusje na temat: kobieta czy facet
 • Re: Katarzyna Paskuda: Pierwsza polska seksbomba

  To facet czy kobieta???????????????????

 • Re: One wolą dużo młodszych!

  45 minut sam seks natomiast od godziny do 4 godzin. Z moich obserwacji i obserwacji znajomych połączonych z żywiołową dyskusją wśród facetów wygląda to tak. Czy to kobieta 30+ czy kobieta 40+ u żadnej(...)Ja napiszę trochę inaczej. Wśród "wyzwolonych feministek" wszędzie gdzie się da - gazety, czasopisma, tv, internet itp - jest lansowany obraz kobiety wyzwolonej seksualnie i spragnionej seksu niczym

 • Re: One wolą dużo młodszych!

  w rzeczywistości facetom a ilość seksu opisanego w feministycznych gazetach itp. Zapewne ty jesteś moją wcześniejszą rozmówczynią tylko xywę zmieniłaś. Jesteś z typu kobiet które zawsze przekręcą słowa faceta byle by tylko była twoja pokrętna racja uznana. Nigdzie nie pisałem że nie lubię kobiet sama to wymyśliłaś i pokrętnie przeinaczyłaś moje słowa byle by tylko nie odpowiedzieć na mój pierwszy

 • Re: "Pierwsza miłość": Tym razem przyjdzie przełom?

  Brzydkie usta, brzydka kobieta- wygląda na chorą czy narkomankę. dziwny jest facet który jej dotyka

 • Re: "Przyjaciółki": Tajemnicza Wika

  mam uwagę do reżysera bo wymyśliłem niezły tekst i sytuację do sceny seksualnej który jest nowoczesny i nie naraża się feministkom (kobieta szefuje nawet w seksie). jest kolega i koleżanka z pracy(...) wpadnie do niego po jakieś dokumenty, za godzinę dzwoni do mieszkania, ten ją wpuszcza, gadka szmatka o dokumentach, ten ją pyta czy się czegoś nie napije, ona na to że walnie kawę bo jest zmulona, to ten

 • Re: "Na dobre i na złe": Przyjaźń czy miłość

  Widać, ze te komentarze piszą jakieś dzieci, albo osoby po prostu niedojrzałe. Kierowanie się tym, czy któryś facet jest przystojniejszy, a zostawienie tego, z którym ją łączyła wielka miłość(...) jest to subiektywna ocena, a po drugie np ja uważam , ze jest to piękna kobieta, ale nie w ten sposób ocenia się ludzi czy aktorów.

 • Re: "Na Wspólnej": Niewykorzystany potencjał Sylwii Gliwy

  A co to ma wspólnego? Jeśli facet uważa, że kobieta służy jedynie do posuwania jej, pierwotna, czysta prokreacja, nie ma znaczenia, czy się rozmnoży. Chociaż faceci jak wy, z taką miazgą w głowie, nie powinni się rozmnażać.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Facet czy to w sądzie czy na ulicy jest z góry przegrany i skazany na potępienie. Kobieta choćby niewiadomą jak zepsuta, wszędzie ma parasol ochronny. Jedno jest pewno one nie robią tego z miłości do dzieci, robią to z czystej zazdrości i nienawiści!

 • Re: "13 posterunek": Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak?

  Tak Ci mąż powiedział ? ha ha ha. Chyba nie myślisz, że facet powie żonie wprost, że kręci go też inna kobieta ? Bo wiesz, tutaj nie chodzi o prawdziwe kochanie jej, ale o męskie marzenie czy fantazje o niej.