• Informacje na temat:

  kobieta jarosława kaczyńskiego

Artykuły na temat: kobieta jarosława kaczyńskiego
 • ...matematyki, ale i wchodzić na Pomponika, bo nie wiadomo, kiedy Hubert zada pytanie o Rozenko-Majdanów czy Agnieszkę Szulim. W jednym z ostatnich odcinków padło za to pytanie o Jarosława Kaczyńskiego.  Uczestniczka musiała odpowiedzieć, co prezes PiS uznał za "symbol głupoty i nienawiści". Kobieta nie miała bladego pojęcia, ale na szczęście  publiczność, którą poprosiła o pomoc, znała odpowiedź.  Chodziło...

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

 • Sensacyjne doniesienia na temat życia intymnego Jarosława Kaczyńskiego!

  W najnowszej książce o Jarosławie Kaczyńskim (66 l.) ujawniono, kim była jedyna kobieta w życiu prezesa PiS, która skradła mu serce.

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Paulina Młynarska komentuje słowa Kaczyńskiego: Kołtuński, wykluczający mental

  Paulina Młynarska (48 l.) skomentowała wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego (70 l.) dotyczącą rodziny. Zdaniem dziennikarki słowa prezesa PiS są wykluczające i uderzają w samotne matki.

 • Lisowi pomógł... Kaczyński

  Poniedziałkowy program Tomasza Lisa z udziałem Jarosława Kaczyńskiego był najchętniej oglądanym odcinkiem serii.

 • Posłanka Nowoczesnej i Jarosław Kaczyński zostali rodzicami!

  .... Posłanka była już wtedy w piątym miesiącu. Do tego wszystkiego ciąża okazała się zagrożona. "Na weselu miałam tylko jeden taniec, a resztę przesiedziałam na krześle" - opowiadała w "Fakcie". Kobieta...

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • "Fakt" ujawnia kolejne rewelacje na temat przyjaciółki Kaczyńskiego! Kim jest Janina Goss?

  Jak donosi "Fakt", Janina Goss ma niebywały wpływ na Jarosława Kaczyńskiego (69 l.). "Trzyma prezesa w ryzach" - czytamy w tabloidzie.

 • Znany gej zagłosuje na...

  Robert Biedroń, popularny działacz gejowski, w drugiej turze wyborów prezydenckich odda głos na... Lady GaGę.

Wideo na temat: kobieta jarosława kaczyńskiego
 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Kobieta w klatce

  Mroczny thriller "Kobieta w klatce", to ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Jussiego Adlera-Olsena, duńskiego pisarza mającego na koncie wszystkie najważniejsze nagrody literackie Skandynawii, w tym prestiżowy Szklany Klucz - wyróżnienie, które w minionych latach zdobywali najwięksi mistrzowie skandynawskiego kryminału - Henning Mankell, Stieg Larsson i J? Nesbo. Autorem scenariusza filmu jest Nikolaj Arcel, nominowany do nagrody BAFTA scenarzysta głośnego "Millennium: Mężczyźni,...