• Informacje na temat:

  kobieta kot

Artykuły na temat: kobieta kot
 • Słynna "kobieta-kot" Jocelyn Wildenstein z narzeczonym

  ...78-letnia Jocelyn Wildenstein, słynna "kobieta-kot", sfotografowana została ze swoim narzeczonym w Miami.

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • Tomasz Kot: Żona jest jego prawdziwym Aniołem Stróżem

  Rzucić jej świat do stóp, przychylić nieba... Do tego Tomasz Kot (41 l.) gotów jest w każdej chwili. A kim jest ta szczęśliwa wybranka? To jego żona Agnieszka. To ona 13 lat temu wzięła go za rękę i przeprowadziła przez największe życiowe rafy.

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Niesamowite wieści o małżeństwie Tomasza Kota!

  Zakochani jak para nastolatków – tak na zdjęciach z Cannes, gdzie odbył się pokaz „Zimnej wojny”, filmu Pawła Pawlikowskiego, prezentuje się małżeństwo Kotów.  Tomasz zagrał w nim główną rolę(...) się, że Tomasz, będąc już sławnym aktorem, pomagał na planach filmowych żony – nosił kable czy ustawiał światła. Od momentu, w którym ją poznał w 2006 r., czuł, że to kobieta, z którą może...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Gretkowska składa życzenia Kaczyńskiemu! "Może wsadzić palec w tyłek kota"

  .... Majdan skończył karierę piłkarską w klubowej szatni. Małgosia, kobieta po studiach, zajmuje się sprzątaniem na pokaz" - szydziła Gretkowska. Perfekcyjna oczywiście odpowiedziała, a media plotkarskie...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • ...zachce mi się sikać, mam pięć minut, żeby się wylać. Później jak kot zaznaczam swój teren" - tłumaczy Adam. Kolejna sprawa, na którą uskarża się po operacji usunięcia penisa, to częste infekcje dróg(...). Miss xRonix ubolewa z kolei nad tym, że odkąd pozbyła się penisa, nie może sikać na stojąco. Spadło również zainteresowanie jej osobą u mężczyzn gustujących w "kobietach z penisem".

 • "Bogowie" i "Solidarność według kobiet" nagrodzone w Nowym Jorku

  Zwycięzcami Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku zostały dwa filmy - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego i dokument "Solidarność według kobiet" Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego. Obydwa filmy zdobyły nagrodę Ponad Granicami im. Krzysztofa Kieślowskiego.

Zdjęcia na temat: kobieta kot
 • Halle Berry
 • Jocelyn Wildenstein
Dyskusje na temat: kobieta kot
 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska świętuje 40. urodziny

  nasze sondy przekroczyły granice układu słonecznego, zaglądamy w struktury protonów i neutronów, łapiemy boskie czastki, a i tak najważniejsze to, jakie kobieta ma cycki i kto je pieści, eh życie :)

 • Re: "M jak miłość": To już pewne - Ewa nie umrze na raka!

  Kurcze strasznie brzydka jest ta kobieta szczególnie na pierwszym zdjęciu, może straszyć bez charakteryzacji . Pewnie nikt już nie chce grać w tym tandetnym serialu to wzięli pierwszą z brzegu baba jagę.

 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  Powiem Wam, że zazdroszczę tym chłopcom co dorastali w latach 70, a ich idolami nie był Spiderman czy Kobieta Kot, a Filipek, Karioka, Poldek, Pikador, Cegiełka i inni. A jeśli ktoś ma zamiar mnie skrytykować, to niech zmieni pieczywo, bo chyba bułki z Tesco mu szkodzą...

 • Re: "M jak miłość": Łukasz się buntuje!

  Niecht ta Marte w koncu usuna z serialu !!! Kobieta bez klasy , stylu i charakteru , a miny robi takie jak srajacy kot na pustyni w czasie gradobicia!!! I do fryzjera stara babo bo masz wlosy jak siano!!!

 • Re: "Pierwsza miłość": Czy Aneta Zając da jeszcze jedną szansę ojcu swych synów?

  napisze jak Wałęsa , chciało by się ich widziec razem ale chyba nikt nie wierzy, że Aneta mu wybaczy. Dla niej najwazniejsze, aby dzieci czuły, że maja ojca. To jest bardzo mądra kobieta i dlatego upadła na cztery łapy jak kot, tamci ostro walnęli o bruk.

 • Re: Bez noworocznych postanowień!

  Bardzo lubię tę aktorkę. Jest doskonała w Plebanii, kobieta z wielką klasą. Taką ją postrzegam w serialu " Plebania". .Dodam że jest bardzo piękna .

 • Serialowe gwiazdy świetnie czuły...

  Szok,kobieta ma wygladac kobieco a nie jak kot w butach we w jakims "worku" po starszej siostrze.

 • Re: Tak przekracza trzydziestkę

  ma kobieta klasę ,to nie mysz ma się uganiać za kotem a odwrotnie ,taki kot jak krawczyk to pożal się boże wstrętne kocisko,tylko niech płaci na synów,pani aneta jeszcze znajdzie mądrego i odpowiedzialnego faceta.

 • Re: Czy homoseksualizm to zboczenie?

  -ssak, jesteśmy przystosowani przez naturę tak jak pies,kot,chomik,koń itd. do przedłużania gatunku,takze w naturalny sposób łączymy się w pary z osobnikiem płci przeciwnej- to jest normalne,naturalne,tak(...) jest uleczalna i znaleźć odpowiedni lek... twoja ignorancja wola o pomste. ja nie uwazam sie za chora. wrecz przeciwnie- jestem przeszczesliwa z moja kobieta. zyjemy w spokoju, milosci i szanujemy