• Informacje na temat:

  kobieta napakowana

Artykuły na temat: kobieta napakowana
 • Pudzian nie chce głupiej kobiety

  Siłacz będzie miał chyba problem ze znalezieniem tej jedynej - powszechnie wiadomo, że na napakowanych gości jego pokroju lecą tzw. dziewczyny dresów. Z łatwością możemy sobie wyobrazić u jego boku np. Frytkę czy Jolę Rutowicz z "Big Brothera".

 • Najsłynniejsza femme fatale?

  O takich jak ona mówią, że sprzedała duszę diabłu. Niebezpieczna, seksowna i wyrafinowana. Szalenie inteligentna mistrzyni kłamstwa, bezlitosna intrygantka, zwinna kocica, która nie boi się skoków na bungee. Potrójna agentka, której wszystko uchodzi na sucho. Milady de Winter - jedna z najsłynniejszych femme fatale. W filmie "Trzej Muszkieterowie 3D" w jej postać wciela się piękna Milla Jovovich.

 • Katarzyna Warnke: 42 lata, a ciało jak u nastolatki!

  ...spotkania z drugim człowiekiem. Chciałabym, żebyśmy kojarzyli go z intymnością, bliskością, a nie z "zapasami" mężczyzn o wynaturzonych genitaliach z kobietami z biustami i ustami napakowanymi silikonem...

 • Rozsiać jak najwięcej nasienia

  "Monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka, zwłaszcza faceta, bo facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu, po okolicy" - Tomasz Karolak nie owija w bawełnę.

 • ...organizm odżywiała niemal głównie tzw. shake'ami proteinowymi. Kobieta zaczęła czuć się coraz gorzej, ale nie zaprzestała stosowania diety. W pewnym momencie jej stan na tyle się pogorszył, że trafiła do szpitala. Niestety, było już za późno... Jak podaje australijski serwis PerthNow.com.au, lekarze stwierdzili u niej całkowity zanik aktywności mózgu! Okazało się bowiem, że kobieta chorowała na...

 • Odparować stereotypy

  "Para do życia" . reż. Joonas Berghäll, Mika Hotakainen, Finlandia 2009, dystrybutor Against Gravity, premiera kinowa 4 lutego 2011.

 • Blanka Lipińska, autorka "polskiego Greya", rzuciła faceta, bo nie chciał z nią seksu

  Blanka Lipińska, autorka bestsellerowych powieści erotycznych "365 dni" i "Ten dzień", udzieliła wywiadu kolorowemu magazynowi, w którym opowiedziała m.in. o rozstaniu z partnerem.

 • To, co barbarzyńcy lubią najbardziej

  "Conan Barbarzyńca 3D" ("Conan the Barbarian 3D"), reż. Marcus Nispel, USA 2011, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 19 sierpnia 2011 roku.

 • "Lekarze": Katarzyna Warnke o związkach i... seksie!

  .... Chciałabym, żebyśmy kojarzyli go z intymnością, bliskością, a nie z "zapasami" mężczyzn o wynaturzonych genitaliach z kobietami z biustami i ustami napakowanymi silikonem. Aktorka afirmuje...

 • Weekend w kinie: Polański i inni

  W tym tygodniu do kin wchodzi długo oczekiwany przez widzów nowy film Romana Polańskiego "Autor widmo". Czy zamieszanie, jakie powstało wokół reżysera w związku z jego aresztowaniem spowoduje, że więcej osób zobaczy jego dzieło, czy też przyczyni się do odwrócenia się części publiczności od polskiego reżysera?

Wideo na temat: kobieta napakowana
 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Kobieta w klatce

  Mroczny thriller "Kobieta w klatce", to ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Jussiego Adlera-Olsena, duńskiego pisarza mającego na koncie wszystkie najważniejsze nagrody literackie Skandynawii, w tym prestiżowy Szklany Klucz - wyróżnienie, które w minionych latach zdobywali najwięksi mistrzowie skandynawskiego kryminału - Henning Mankell, Stieg Larsson i J? Nesbo. Autorem scenariusza filmu jest Nikolaj Arcel, nominowany do nagrody BAFTA scenarzysta głośnego "Millennium: Mężczyźni,...