• Informacje na temat:

  kobieta nowej

Artykuły na temat: kobieta nowej
 • "Ranczo": Ochotnicza Straż Kobiet

  ...ten młody człowiek, bo nigdy nie zostali sobie przedstawieni, a swobodne zachowanie Wojtka wzbudza w Staśku dużo różnych podejrzeń. Do kącika Klaudii (Marta Chodorowska) w nowej klubokawiarni  przychodzi kolejna kobieta, która doświadczyła przemocy domowej. Sytuacja staje się na tyle poważna, że już nie można jej zignorować. Kiedy kolejne osoby we wsi odmawiają Klaudii pomocy...

 • Mela Koteluk "Migracje": Nowa płyta w listopadzie

  "Migracje" to tytuł nowej płyty Meli Koteluk, która ukaże się 17 listopada. Tym razem wokalistka zabiera słuchaczy do świata pełnego kontrastów - realizm słowny łączy się tu z abstrakcją, minimalizm z przestrzennym muzycznie bogactwem.

 • Nowe życie

  ...zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej. Odc. 24. W salonie "Bella Ella" pojawia się piękna 28-letnia Joanna. Kobieta chce ściąć włosy sięgające do pasa, jednak fryzjerki próbują...

 • Nowa odsłona "Transportera"

  Jeszcze więcej akcji, pościgów, popisów kaskaderskich oraz najnowszych, superszybkich samochodów! "Transporter: Nowa moc" - kultowa seria w zupełnie nowej odsłonie w kinach od 11 września.

 • Martyna Wojciechowska odniosła się do swojej nowej fryzury! Pokazała nowe zdjęcie!

  ...".  "AFERA! Od rana telefon się urywa. Nie sądziłam, że temat mojej fryzury może być aż tak ważny! Uspokoję wszystkich zainteresowanych, to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu KOBIETA NA...

 • "Rolnik szuka żony": Nowa edycja

  Do udziału w drugiej serii programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę - okaże się już jesienią.

 • Marek Bączek, były mąż Sylwii Gruchały, pojawił się z nową dziewczyną na imprezie Samochód Roku Playboya. Jego wybranką jest Anna Paczyńska, modelka mieszkająca na stałe w Hiszpanii. Ładna para?

 • "Bogowie" i "Solidarność według kobiet" nagrodzone w Nowym Jorku

  Zwycięzcami Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku zostały dwa filmy - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego i dokument "Solidarność według kobiet" Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego. Obydwa filmy zdobyły nagrodę Ponad Granicami im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Takiego prezentu od Marcina Gortata może pozazdrościć jej każda kobieta!

  Chociaż od wielu lat mieszka za oceanem, często przyjeżdża do Polski, odwiedzając rodziców w ukochanym Krakowie. Czasem też wpada wraz z synem Henrym Tadeuszem (9 l.) do Zakopanego, by odwiedzić ogromną familię Bachledów. Warszawa pojawia się na trasie jej wojaży zazwyczaj wtedy, gdy aktorka musi stawić się na planie nowej produkcji. Ostatnio była to komedia "7 rzeczy, których nie wiecie...

 • Clödie "Kobieta": Prezent na Dzień Kobiet

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Kobieta" krakowskiej grupy Clödie, na czele której stoi Klaudia Trzepizur, uczestniczka czwartej edycji "The Voice of Poland".

Zdjęcia na temat: kobieta nowej
Wideo na temat: kobieta nowej
 • Natalia Kukulska nie do poznania w nowym klipie!

  porodu, jurorowała w "The Voice of Poland" i nagrywała nową płytę. Teraz Kukulska postanowiła podzielić się efektami swojej pracy, zamieszczając w sieci teledysk do najnowszej piosenki pt. "Kobieta". Utwór jest zapowiedzią nowej płyty wokalistki, która ma ukazać się jesienią. W klipie Kukulska pojawia się w mocno ekscentrycznych i szalonych stylizacjach. Sama piosenka jest równie odważna. Jak Wam

 • Omenaa Mensah zakochana? "Jestem spełnioną kobietą"

  Omenaa Mensah należy do gwiazd, które chronią swoją prywatność przed opinią publiczną. Nie chce więc zdradzić wprost, czy w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Podkreśla jednak, że jest "kobietą spełnioną". – Staram się być uśmiechnięta i zadowolona. Jest tyle tragedii dookoła, że jeśli się na to popatrzy, to wstyd jest narzekać – mówi Omenaa Mensah.

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek o Andrzeju i jego kobietach

  W nowym sezonie "M jak miłość" Andrzej wprost nie może opędzić się od kobiet! Krystian Wieczorek opowiedział nam, jak na jego bohatera wpłynie pojawienie się byłej żony Marty (Dominika Ostałowska), czy odnowi romans z Anką (Weronika Rosati) i co dalej z jego związkiem z Magdą (Anna Mucha).

Dyskusje na temat: kobieta nowej