• Informacje na temat:

  kobieta po pięćdziesiątce

Artykuły na temat: kobieta po pięćdziesiątce
 • 51-letni Sołtysik o kobietach po pięćdziesiątce: Stare!

  W studiu "Dzień dobry TVN" pojawiła się Joanna Przetakiewicz i seksuaolog Izabela Jąderek, by porozmawiać o seksie kobiet po pięćdziesiątce. Zapowiadając temat, prowadzący Andrzej Sołtysik(...) dziennikarza, który dzieli życie z 28-letnią Patusią, kobieta po 50. faktycznie może być "stara".

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Bożena Dykiel zachwala seks po pięćdziesiątce!

  ...problemu, bo ponoć seks po pięćdziesiątce to jeszcze większa przyjemność!  "Seks po pięćdziesiątce to najwspanialsza sytuacja pod słońcem. W tym wieku uprawia się go o wiele częściej niż w okresie młodości, bo jest już bezpieczny. Wreszcie kobieta nie musi się denerwować, że zajdzie w ciążę" - tłumaczy w "Super Expressie" Bożena. Wygląda na to, że jej rady naprawdę działają. Dykiel ze swoim ukochanym...

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

 • Łatwiej jest po pięćdziesiątce!

  ...- Kobieta dojrzała wie, o co w tym zawodzie chodzi. Może wyglądać, jak starsza pani, ale może być też sexy - mówi aktorka Anna Wojton, czyli Mariola Kaczorek, która w "Klanie" późno została mamą...

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Życie zaczyna się po... pięćdziesiątce!

  Dorota Kolak, czyli Irena Adamowicz z "Przepisu na życie", żartuje, że jej życie zawodowe bardzo przyśpieszyło w momencie, gdy skończyła 50 lat. Aktorka wierzy, że najlepsze role ma jeszcze przed sobą!

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • Bożena Dykiel o seksie po pięćdziesiątce

  ..."Seks po pięćdziesiątce to najwspanialsza sytuacja pod słońcem. W tym wieku uprawia się go o wiele częściej niż w okresie młodości, bo jest już bezpieczny" - uważa 62-letnia Bożena Dykiel .

 • Ich Troje: Najlepsi w czerwcu

  Aż 18 nowości znalazło się w pierwszej pięćdziesiątce listy najlepiej sprzedających się albumów w czerwcu, przygotowanej przez Związek Producentów Audio Video. Oczywiście miejsce pierwsze przypadło grupie Ich Troje, która sprzedała około 180 tysięcy egzemplarzy swego ostatniego albumu "Ad.4".

Wideo na temat: kobieta po pięćdziesiątce
 • 51-letni Sołtysik o kobietach po pięćdziesiątce: Stare!

  W studiu "Dzień dobry TVN" pojawiła się Joanna Przetakiewicz i seksuaolog Izabela Jąderek, by porozmawiać o seksie kobiet po pięćdziesiątce. Zapowiadając temat, prowadzący Andrzej Sołtysik(...) dziennikarza, który dzieli życie z 28-letnią Patusią, kobieta po 50. faktycznie może być stara.

 • Jeżowska: Związek z młodym mężczyzną uskrzydla dojrzałą kobietę. Moi rówieśnicy są zaniedbani i zakompleksieni

  Majka Jeżowska (58 l.) poparła Ewę Kasprzyk, która uważa, że młodzi mężczyźni są zdecydowanie atrakcyjniejsi od dojrzałych panów. Wokalistka stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że mężczyźni po pięćdziesiątce są zazwyczaj zaniedbani, przemęczeni i nie chce im się dbać o swoją partnerkę. Natomiast związek z młodym mężczyzną uskrzydla i dodaje kobiecie energii. Uważa, że młodzieńcy często

Dyskusje na temat: kobieta po pięćdziesiątce