• Informacje na temat:

  kobieta pracująca

Artykuły na temat: kobieta pracująca
 • Kobieta pracująca

  Druga seria serialu o perypetiach nowojorskiej rodziny policjantów. Frank Reagan (Tom Selleck) jest komisarzem policji. Jego syn Danny (Donnie Wahlberg)...

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • Kobieta pracująca była nie do zdarcia!

  ...słyszałam, jak ona jedną balladę powtarzała po 30 razy! Była autentycznie pracowita i precyzyjna. To naprawdę wielka gwiazda. Myślę, że nasza konkurencja służyła publiczności. Niezapomniana "kobieta pracująca" od kilku miesięcy czuła się bardzo źle. Praktycznie nie wychodziła z łóżka. Jeszcze dwa, trzy lata temu była w doskonałej formie. Poruszała się sprężystym, energicznym krokiem, śpiewała i tańczyła...

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Malanowski i Partnerzy

  Do Malanowskiego zgłasza się, pracująca w Holandii, Aneta Misiak. Młoda kobieta jest zaniepokojona siniakami, które zauważyła ostatnio u syna. Bartek,...

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy heavymetalowy teledysk w historii.

 • Kultowe seriale: Wszystkie sekrety niezapomnianej Ireny Kwiatkowskiej wkrótce wyjdą na jaw...

  W przeddzień 8. rocznicy śmierci niezapomnianej Ireny Kwiatkowskiej do księgarń w całej Polsce trafi książka o znakomitej aktorce, która w pamięci telewidzów zapisała się m.in. jako kobieta pracująca w "Czterdziestolatku", Zofia Jankowska w "Wojnie domowej" i Maria Piórecka w "Zmiennikach".

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Jessica Mercedes rozładowywała tiry! Była aż tak biedna?!

  Okazuje się, że Jessica Mercedes (21 l.) to kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi!

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

Zdjęcia na temat: kobieta pracująca
Wideo na temat: kobieta pracująca
 • Recepta na kłopoty w małżeństwie

  Kobieta Pracująca będzie owerlokować w serialu "Czterdziestolatek".

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Recepta na kłopoty w małżeństwie - "Czterdziestolatek"

  Scena z 12 odcinka serialu "Czterdziestolatek", w której Irena Kwiatkowska - kobieta pracująca - daje radę na kłopoty w małżeństwie i rodzinie.

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

Dyskusje na temat: kobieta pracująca
 • Re: "M jak miłość": Anna Oberc dołączyła do ekipy

  W tej peruce wygląda jak kobieta pracująca...przy drodze

 • Re: "Klan": Barbara Bursztynowicz kończy 65 lat!

  Trochę jestem zszokowana scenariuszem serialu. W ostatnim odcinku Grażyna, kobieta pracująca na etacie, opiekująca się wnuczką, prowadząca dom itp. narzekała , że się nudzi i żle się czuje, bo ma za mało zajęć. Zapomniałam dodać, że chce pomagać jeszcze w preclowni. No i to malowanie... Promując taką postawę w serialu tzw. rodzinnym, krzywdzi się kobiety. Utrwalane są negatywne stereotypy

 • Re: Andrzej Kopiczyński zamieszka w specjalistycznym ośrodku dla chorych na Alzheimera

  Jak już nadejdzie jego czas to ciekawe kto mu tam na górze otworzy drzwi?Pewnie zamiast św.Piotra kobieta pracująca bo przecież ona żadnej pracy się nie boi.Spokoju i zdrowia Panie Andrzeju ,oby ta chwila nadeszła jak najpóźniej,albo może lepiej wtedy kiedy przyjść powinna.

 • Re: "M jak miłość": Darek chce zobaczyć córkę

  jak masz już zlasowany mózg. Psycholog napisała o wpływie seriali na kobiecą psychikę a ty piszesz o wykształceniu, co ma piernik do wiatraka? Nie masz pojęcia co to znaczy wykształcona i pracująca kobieta, nie porównuj się ze mną bo mnie to obraża. Sama jestem żoną, kobieta wykształconą, pracującą, mam 3 dzieci i po pierwsze nie mam czasu oglądać takich bzdur jak "M jak miłość". Po drugie moje

 • Kobieta pracująca była nie do zdarcia!

  Aktorka ktorej juz nikt nie dorowna!Z ktora wiele lat spedzalismy przy ekranach telewizyjnych? czekalisy na kolejne seriale i itd......Niech odpoczywa w spokoju uwielbiana przez Nas!

 • Re: Kobieta pracująca była nie do zdarcia!

  O kazdej osobie nie mozna mowic w czasie przeszlym , minionym, kazdy pozostawia po sobie cos ponad czasowego, to co z nami jest w kazdej chwili, zdjecia czy chocby wspomnienia.Kazdy cos daje od siebie dla innych i to laczy ludzi.Irena Kwiatkowska byla kobieta pracujaca i tak ma byc

 • Re: Kobieta pracująca była nie do zdarcia!

  Ta wspaniała kobieta, aktorka też (jak każdy) miała ludzkie wady.... np. słuchała RM

 • Re: Kobieta pracująca była nie do zdarcia!

  Ciekawy jestem co robi teraz,po tamtej stronie kobieta,która żadnej pracy się nie bała....? Odeszła wielka aktorka i wspaniała kobieta.Cześć Jej pamięci.

 • Re: Kobieta pracująca była nie do zdarcia!

  Żegnam "Kobietę Pracującą" z całą czcią lubością i podziwem dla jej pracy ... oby takich ludzi z pasja było więcej w Polsce, którzy kochali to co robią i byli za to kochani. Pani Ireno gdziekolwiek Pani teraz jest mam nadzieję, że jest Pani szczęśliwa a choć pośmiertnie to dziękuje za tą sztukę którą wniosła Pani swoją osobowości do mojego domu.