• Informacje na temat:

  kobieta roku 2010

Artykuły na temat: kobieta roku 2010
 • Ilona Ostrowska: Odważna kobieta o dwóch twarzach!

  ...jestem mamą, nie ma już we mnie lęku, że zaleją mnie jakieś morza czy zasypią góry. Ja te morza i góry mogę teraz przenosić!" – dodawała. Czarne chmury nadeszły w 2009 roku. Okazało się, że mąż znalazł nową miłość. Była nią młodziutka Olga Frycz (31). Ilona Ostrowska liczyła, że ukochany wyszumi się i wróci do niej. Tak się jednak nie stało. Rozwiedli się w 2010 r. Aktorka długo nie mogła się pozbierać...

 • "Bogowie" i "Solidarność według kobiet" nagrodzone w Nowym Jorku

  Zwycięzcami Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku zostały dwa filmy - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego i dokument "Solidarność według kobiet" Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego. Obydwa filmy zdobyły nagrodę Ponad Granicami im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Kolejna kobieta oskarża Romana Polańskiego o wykorzystywanie seksualne

  Kobieta, którą jej adwokat Gloria Allred przedstawiła jako "Robin", oświadczyła na konferencji prasowej w Los Angeles, że w 1973 roku, gdy miała 16 lat, reżyser Roman Polański wykorzystał ją seksualnie. Według Allred miało do tego dojść w południowej Kalifornii. Jej klientka odmówiła jednak podania szczegółów.

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • "Doktor Who": Doktor jest kobietą! Trzynastego Doktora zagra Jodie Whittaker

  ...lata - 2010-2012) oraz pierwszym Doktorem - Davidem Bradleyem. Przypomnijmy, że w styczniu 2016 roku Steven Moffat poinformował, że po zakończeniu zdjęć do 10. sezonu serialu rezygnuje on z funkcji(...)Okazało się, że po raz pierwszy w historii, w rolę kultowej postacie wcieli się kobieta! Trzynastego Doktora zagra Jodie Whittaker, aktorka znana z produkcji BBC takich jak "Czarne lustro...

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • "Kobieta ze stali": Bohaterowie pikantnych skandali

  ...- skomentował kilka tygodni po skandalu, a cztery miesiące później zapewniał: - Już nigdy więcej nie zrobię nic podobnego! Męska zemsta Seksskandale nie omijają również płci przeciwnej. W sierpniu 2010(...) ojciec, taki syn. Eddy Vilard Ofiarą hakera został młody aktor Eddy Vilard. Pod koniec ubiegłego roku ktoś włamał się na konto 26-letniego aktora i upublicznił, znajdujące się w prywatnej konwersacji...

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

 • "Kobieta ze stali": Wielki powrót Fernando Colungi

  W 2010 roku oglądaliśmy Fernando Colungę jako pirata „El Antiliana” w „Sidłach namiętności”, w TV Puls. Musieliśmy zatem czekać prawie pięć długich lat zanim aktor ponownie pojawił się w ogólnodostępnej telewizji. Ale było warto.

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

Zdjęcia na temat: kobieta roku 2010