• Informacje na temat:

  kobieta w ksw

Artykuły na temat: kobieta w ksw
 • Warnke ścięła włosy, ale na tym nie koniec! Fani będą w szoku!

  Katarzyna Warnke przygotowuje się do roli w filmie „Klatka”, pierwszym polskim obrazie o mieszanych sztukach walki. W obrazie powstającym w ścisłej współpracy z federacją KSW wystąpią także Eryk(...), siły i tego, że kobieta też ma prawo uderzyć, kiedy jest atakowana" – mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Z myślą o tej roli, aktorka zdecydowała się także przejść radykalną...

 • "M jak miłość": Żyć po swojemu - rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...jakieś plany zawodowe na najbliższy czas? - W marcu czeka mnie kolejna premiera - do kin trafi komedia romantyczna "Kobieta sukcesu", w której też gram ciekawą rolę. Obecnie przygotowuję się do pracy na planie filmu akcji o zawodnikach MMA. 23 grudnia byłem na gali KSW w Katowicach, gdzie walczył i wygrał mój serdeczny kolega Tomek Oświeciński. Pierwszy raz widziałem na żywo walki i mam jeszcze...

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • Polsat Sport Telewizją Roku

  Polsat Sport otrzymał prestiżową nagrodę Telewizji Roku 2009, przyznawaną przez branżowy tygodnik Media & Marketing Polska. Stacja od siedmiu miesięcy zdecydowanie prowadzi w rankingu oglądalności kanałów sportowych w Polsce.

 • Wielki finał "Tylko nas dwoje"

  W finale programu "Tylko nas dwoje" zobaczymy i usłyszymy trzy pary, które zaśpiewają w sumie... 11 piosenek. Zwycięzcy pojadą w podróż marzeń po Ameryce Południowej.

 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.