• Informacje na temat:

  kobieta wojownik

Artykuły na temat: kobieta wojownik
 • "Wikingowie": Każdy pragnie władzy

  Wikingowie dwukrotnie najeżdżali Polskę i już kilkaset tysięcy polskich widzów kanału HISTORY uległo wojownikom z Północy. Choć wikingowie uznają to za wielki sukces, to zgodnie przyznają, że to dopiero początek, a kolejna wyprawa na Polskę przyniesie im jeszcze większe zwycięstwo. Jej początek zaplanowany jest na niedzielę, 30 sierpnia na godz. 22:00 na kanale HISTORY.

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • "Galeria": Wytrwa do końca

  ...zyskaliśmy nowych znajomych. Można pogadać, wymienić poglądy. W domu mamy jeszcze rybkę wojownika o imieniu Dżordż. Myślę, że na tym nie koniec, ponieważ Maciek ma dopiero 9 lat i pewnie jeszcze dojdzie...

 • Przemysław Kossakowski: Mówią o mnie wariat

  Każdy dzień jest ekscytującym doznaniem. Dookoła dzieje się wiele interesujących rzeczy. Nie muszą to być tylko przeżycia ekstremalne, żeby wywołać we mnie poruszenie - przyznaje Przemysław Kossakowski.

 • Indianie pod wodzą Black Kettle przenoszą się do nowego rezerwatu. Tymczasem Michaela i Sully odkrywają, że generał Custer nie ma wobec czerwonoskórych pokojowych zamiarów. Wyruszają więc za Indianami, by ich ostrzec. Przybywają jednak za późno. W obozie Czejenów życie straciło ponad 100 wojowników, kobiet i dzieci.

 • "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" : Kolejny raz o symbolu rewolucji

  Ostatnia część trylogii "Igrzyska śmierci" pod tytułem "Kosogłos", której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Suzanne Collins, została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich ma być jedynie przygotowaniem, preludium przed ostateczną rozgrywką pomiędzy rebeliantami a wierchuszką bezwzględnego prezydenta Snowa.

 • Nowości HBO GO 2019: Zapowiedzi na maj

  ..." przedstawia losy emerytowanej policjantki. Kobieta zrobi wszystko, aby odnaleźć swoją zaginioną córkę. Premiera obu produkcji została zaplanowana na 1 maja . The Walking Dead 2 maja(...)", "Wojownik", "MotherFatherSon", "Billions", "Współczesna rodzina", "Młody Sheldon". Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe...

 • "Timbuktu" : Cicha wojna na pustyni

  Palenie jest zabronione. Muzyka jest zabroniona. Nie wolno grać w piłkę nożną. Jesteśmy w Timbuktu. Mieście, nad którym władzę objęli dżihadyści i gdzie święta wojna dotyka zwykłych, ludzkich spraw.

 • Indianie pod wodzą Black Kettle przenoszą się do nowego rezerwatu. Tymczasem Michaela i Sully odkrywają, że generał Custer nie ma wobec czerwonoskórych pokojowych zamiarów. Wyruszają więc za Indianami, by ich ostrzec. Przybywają jednak za późno. W obozie Czejenów życie straciło ponad 100 wojowników, kobiet i dzieci.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

Wideo na temat: kobieta wojownik
 • Valhalla: Mroczny wojownik

  Nicolas Winding Refn, reżyser "Drive", zaprasza do świata wikingów na okrutne widowisko. Rok 1000. Jednooki wojownik (Mads Mikkelsen) od lat trzymany jest w klatce przez wrogie plemię, które zmusza go do krwawych walk. Kiedy udaje mu się w końcu odzyskać wolność, spotyka na swojej drodze chrześcijan. Namawiają go oni do udziału w krucjacie i wyprawie do Jerozolimy. Jednooki decyduje się wyruszyć razem z nimi w stronę nieznanego świata. Prosto do jądra ciemności.

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.