• Informacje na temat:

  kobieta wystylizowana

Artykuły na temat: kobieta wystylizowana
 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  Jak co roku jesienna szaruga, a następnie zimowe mrozy dla wielu z nas wiążą się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet, który z okazji zimy przygotował dla warszawianek wyjątkowe atrakcje. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi sobie dobre towarzystwo przyjaciółek, pyszne jedzenie, picie oraz rozrywka.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • "Bodo": Uśmiercona legenda

  Wielkie oczekiwania i nadzieje na gigantyczne show taneczno-muzyczno-biograficzne. Serial na miarę sukcesu "Anny German" czy wydmuszka z ładnymi obrazkami wystylizowana na przedwojenną Warszawę?

 • Uwiedź go na pokuszenie

  "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" ("Kvinden der dromte om en mand"), reż. Per Fly, Dania/Polska/Czechy/Francja 2010, dystrybutor: Gutek Film, premiera kinowa: 17 czerwca 2011 roku.

 • Blogerka Oliwia P. odzyskała córkę, nad którą wcześniej się znęcała!

  We wrześniu 2018 roku polskimi mediami społecznościowymi wstrząsnęła sprawa blogerki Oliwii P. (27 l.) , która została oskarżona o znęcanie się nad swoją 3-letnią córeczką. Teraz okazuje się, że kobieta nadal ma dziecko pod swoją opieką.

 • Polska odpowiedź na Conchitę Wurst

  Austriacy mają Conchitę Wurst, a Polacy Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Aktor w swoim ostatnim występie brawurowo sparodiował kobietę z brodą, która wygrała Eurowizję. - To był jednorazowy numer, nie planujemy go powtarzać - mówi menedżer grupy.

 • "M jak miłość": Kisielowa na randce z internetu! Mamy zdjęcia!

  Wkrótce Zofia (Małgorzata Rożniatowska) straci serce i rozum dla poznanego na portalu randkowym Roberta (Krzysztof Tyniec), tkwiąc w nieświadomości, że mężczyzna manipuluje kobietami i pożycza od nich pieniądze.

 • Shailene Woodley: Być jak Chuck Norris

  Ma dopiero 22 lata, a już imponuje. Shailene Woodley jest młodą kobietą, której ciężko nie kochać i nie podziwiać. Choćby za sam fakt, że interesuje się ochroną środowiska, nosi używane ubrania i woli chodzić boso niż paradować w nowych butach od Louboutina.

 • Zjawiskowa Halejcio błyszczała na premierze komedii "Last minute"

  Podhoreckiej z "Rezydencji". Młodziutka aktorka zjawiła się bowiem w stołecznym Multikinie wystylizowana na hollywoodzką seksbombę i Anna Szarek wyglądała przy niej po prostu... szaro. Zjawiskowo piękna...

 • Duchy zmarłych teściów

  Od kwietnia na antenie TVP 1 oglądać będziemy mogli nowy serial "Duch w dom". Główne role grają: Piotr Gąsowski, Anna Romantowska i Piotr Fronczewski.

Dyskusje na temat: kobieta wystylizowana
 • Re: Grzech Fatmagül

  Fatmagul jest wystylizowana na typową turecką dziewczynę. Prosta, zwykła dziewczyna ze wsi, która swoim strojem czy wyglądem nie sprowokowała do gwałtu, a jednak stała się jego ofiarą. W tej stylizacji jest bardzo wiarygodna i prawdziwa. Mukkades to kobieta o rozbuchanym popędzie seksualnym, mająca spore potrzeby i otwarta na odważne wrażenia, których nie daje jej mąż. W wydekoltowanych bluzkach