• Informacje na temat:

  kobiety 80

Artykuły na temat: kobiety 80
 • Zbigniew Zapasiewicz: Kobiety jego życia

  Kochał kobiety, a one jego, ale nie wszystkie miały na niego dobry wpływ. Jedna wpędziła go w problemy, z którymi walczył wiele lat.

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Z biegiem lat pewne rzeczy się zmieniają - ale na pewno nie polskie kultowe seriale, które zawsze pozostaną w pamięci. “Rudy 102”, Hans Kloss, “07 zgłoś się”, pamiętne czasy PRL-u, komedie, a przy tym ważne kwestie równouprawnienia w latach 80. Pamiętacie te seriale?

 • Widzowie kinowi: Reklamy kontra zwiastuny

  Polscy widzowie przyznają, że chodzą do kina po to, aby obejrzeć film na dużym ekranie, 80 proc. kinomaniaków uważa, że ceny biletów są zbyt wysokie, a jedna trzecia widzów choć toleruje reklamy, woli w kinie oglądać zwiastuny filmowe.

 • "GLOW": Kobiety w świecie wrestlingu

  ..., córką sławnego wrestlera oraz najlepszą przyjaciółką (Betty Gilpin). Siła "GLOW", nowego serialu Netflixa którego akcja rozgrywa się w latach 80., zdecydowanie tkwi w przedstawieniu całej grupy(...) bohaterek jest jednym z fundamentów "GLOW". Przedstawienie świata kobiecego wrestlingu w latach 80. może wydawać się karkołomnym zadaniem - granicę dobrego smaku bardzo łatwo przekroczyć. Jednak...

 • Lecrae i Meghan Trainor najlepsi w USA

  Chrześcijański raper Lecrae znalazł się na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt na terenie Stanów Zjednoczonych. Meghan Trainor z piosenką numer jeden.

 • Bohdan Łazuka: Wszystkie kobiety aktora

  ...80. urodziny! Urodził się w Lublinie, mieście z wielkimi tradycjami, a mimo to zawsze twierdził, że pochodzi z prowincji. Jako 16-latek uciekł do Katowic. By się utrzymać, od świtu do nocy harował(...) namawiaczy był Marian Kociniak (†80 l.). Razem rozśmieszali wszystkich w akademiku. - Zgrywus jesteś, co będziesz w tę rurkę dmuchał - przekonywał i przekonał. Bohdan Łazuka zdał do szkoły aktorskiej...

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Jak Kret zostawia kobiety? Zapada się pod ziemię!

  ...rodzinnej uroczystości, 80. urodzinach babci partnerki, wyszedł z jej domu, zostawiając wszystkie swoje rzeczy i zniknął. Małgorzata Kosturkiewicz próbowała go szukać, a po dwóch tygodniach zobaczyła...

 • Paulina Drażba: Tropicielka stylu

  Połączyła swoje pasje, czyli podróże oraz modę - i wymyśliła autorski cykl "Stylowe podróże", który możemy oglądać w "Pytaniu na śniadanie". Pierwszym krajem, który odwiedziła Paulina Drażba z kamerą, było egzotyczne Maroko.

Zdjęcia na temat: kobiety 80
Wideo na temat: kobiety 80
 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  rockowymi przebojami i barwnymi kostiumami Trojanowska rozświetlała smutne lata 80. Kto nie znał jej ze sceny, podziwiał ją na szklanym ekranie. Wystąpiła w serialach "Strachy", "07, zgłoś się(...). Kobiety nie lubią, jak gwiazda wybiera karierę kosztem rodziny. Kobiety by chciały, żeby była i gwiazdą, i kurą domową. To jest niemożliwe - stwierdziła. (Uwaga TVN/x-news)

 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

Dyskusje na temat: kobiety 80