• Informacje na temat:

  kobiety bywają

Artykuły na temat: kobiety bywają
 • "Barwy szczęścia": Kobiety bywają wyrachowane

  Natalię (Maria Dejmek) czekają teraz trudne chwile...

 • Meryl Streep wspiera kobiety

  Meryl Streep ("Sierpień w hrabstwie Osage", "Tajemnice lasu", "Diabeł ubiera się u Prady") sfinansowała powstanie specjalnego programu, wspierającego scenarzystki powyżej 40. roku życia. Hollywoodzka aktorka od dawna aktywnie walczy o prawa kobiet.

 • "Przyjaciółki": Wypadek na planie 5. odcinka serialu

  W najbliższym odcinku serialu przekonamy się jak niebezpieczne bywają zdradzone kobiety...

 • Wiecznie młoda Blake Lively

  Nie ma na świecie kobiety, której pragnienie wiecznej młodości nie spędza snu z powiek. Na tym pragnieniu zbudowany został gigantyczny przemysł i współczesny świat. To motyw, który dość często powraca w literaturze, muzyce i filmie. Zainspirował także twórców produkcji "Wiek Adaline". W rolę wiecznie młodej bohaterki wcieliła się Blake Lively.

 • "Na dobre i na złe": "Żaden mężczyzna nie będzie dotykał mojej żony"!

  Przyjaźń, miłość i choroba wrzodowa - bywają niebezpieczne. Wkrótce przekonają się o tym lekarze z Leśnej Góry.

 • Meryl Streep: Kobieca siła bijąca z ekranu

  Aktywnie walczy o prawa kobiet, słynie z feminizujących wypowiedzi, wspiera inicjatywy równościowe. A do tego jest najsłynniejszą kobietą w Hollywood. Nie ulega wątpliwości, że role Meryl Streep zawsze są czymś więcej niż tylko zwykłym wcieleniem się we wskazaną postać.

 • Kwaśniewscy z Oleńką byczą się na Mazurach! Ale widoki!

  Aleksander (62 l.) i Jolanta (62 l.) Kwaśniewscy uwielbiają spędzać wakacyjny okres na Mazurach, gdzie bywają niemal co roku. Były prezydent wynajmuje łódkę i wraz z małżonką pływają po jeziorach(...). Aleksander pełnił funkcję kapitana, a jego kobiety korzystały ze słońca, opalając swoje ponętne ciała. Niestety, w pewnym momencie musiało zrobić się chłodniej albo zauważyły wścibskich paparazzich...

 • Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Intrygująca, zgrabna i seksowna. Świadoma swojej wartości i przebojowa. Wojtek Mazolewski Quintet gra taką "Polkę", jaką tygrysy lubią najbardziej.

 • Księżna Kate w ogniu krytyki. Za tę sukienkę!

  Księżna Kate (34 l.) przez wielu uważana jest za ikonę stylu, a jej kreacje bywają chętnie kopiowane przez kobiety z całego świata. Jednak nie wszystkim odpowiada jej sposób ubierania się. Na Wyspach rozgorzała dyskusja na temat ostatniego stroju księżnej. Podczas obchodów Światowych Dni Zdrowia założyła ona zwiewną różową sukienkę w kwiaty i zapewne nie spodziewała się, że wywoła taką burzę...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

Dyskusje na temat: kobiety bywają