• Informacje na temat:

  kobiety clooneya

Artykuły na temat: kobiety clooneya
 • George Clooney: Cel - Biały Dom!

  ...ślub w ukochanej przez Clooneya Wenecji. Ale i ten pomysł upadł.  - George pragnie tradycyjnej ceremonii w rodzinnym Maysville (stan Kentucky) w gronie najbliższych. W trakcie ostatniej wizyty(...) ustabilizowanego życia osobistego i godnej kobiety u boku. I do tego właśnie potrzebna mu jest Alamuddin.  - Teraz kiedy Amal jest przy nim, jego notowania wyraźnie podskoczyły. Ona różni się od kobiet...

 • George Clooney: Ślub w Wenecji?

  George Clooney poślubi narzeczoną Amal Alamuddin podczas prywatnej ceremonii w Wenecji - informuje plotkarski serwis Page Six.

 • Clooney dostał kosza od Longorii!

  ...przyjaciółki, a jak do kobiety. Powiedział jej wprost, że chciałby, by spróbowali być razem. Ona od razu go odrzuciła, ale on nie dawał za wygraną. Dzwonił do niej, pisał sms-y. Eva go jednak ciągle odrzuca" - powiedział znajomy Clooneya. Longoria, znana z serialu "Gotowe na wszystko", wszelkie plotki szybko dementuje. Nawet na swoim profilu na Twitterze: "Nie interesuje mnie żaden romans...

 • George Clooney: Kawaler usidlony

  Aktor, reżyser, producent. Sławny, bogaty i przystojny. Ma mnóstwo wielbicielek na całym świecie. Śnią o nim jak o księciu z bajki. Podobno wiele amerykańskich matek marzy o takim mężu dla swoich córek.

 • To kobiety ich życia

  ...dlatego 50-letni George Clooney na pytanie, do kogo zadzwoni, jeżeli zostanie zatrzymany w areszcie, odpowiada, że... do mamy, najważniejszej kobiety swego życia. A jego młodszy kolega, znany nam...

 • Lenny Kravitz spotyka się z byłą George'a Clooneya

  Wszystko wskazuje na to, że amerykański muzyk Lenny Kravitz zaczął się spotykać z byłą partnerką aktora George'a Clooneya - Elisabettą Canalis. Pokazali się oficjalnie razem na 123 festiwalu muzycznym na Ibizie.

 • Kronika towarzyska, czyli śluby gwiazd Anno Domini 2014

  Cały świat żył w mijającym roku ślubami najprzystojniejszych mężczyzn z Hollywood - Brada Pitta (z Angeliną Jolie) i George'a Clooneya (z Amal Alamuddin). W naszym kraju w 2014 roku na ślubnym kobiercu także stanął jeden z najbardziej pożądanych przez kobiety przystojniaków - Kuba Wesołowski, czyli Michał Konarski z "Czasu honoru".

 • Clooney odkupuje samochód

  Czasem samochodowe stłuczki mogą przybrać nieoczekiwany obrót. Można na przykład dostać samochód od... George'a Clooneya.

 • Harry Potter woli starsze kobiety

  Znany z roli Harry'ego Pottera brytyjski aktor Daniel Radcliffe twierdzi, że nie interesują go jego rówieśniczki, bo wymagają poświęcania zbyt dużo uwagi.

 • Shailene Woodley wkracza do akcji

  Do kogo ma się udać po radę kobieta, której przyszło grać w filmie akcji? Rzecz jasna, do innej kobiety, która przeszła już podobną drogę.

Wideo na temat: kobiety clooneya
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Kobiety z 6. piętra

  Jean-Louis (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny... dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę. Paryż, lata 60. XX wieku. Spokojne życie konserwatywnej...

Dyskusje na temat: kobiety clooneya