• Informacje na temat:

  kobiety deląga

Artykuły na temat: kobiety deląga
 • Nowa miłość Deląga

  ...38-letni Paweł Deląg uwielbia piękne i/lub sławne kobiety. Kilka lat temu spotykał się z Agnieszką Harką, modelką pracującą m.in. w Paryżu. Ich związek skończył ponoć dlatego, że Agnieszka wykorzystywała aktora, by promować swoje nazwisko. Następnie głośno było o romansie Deląga z młodą francuską aktorką Marie Moute. Paweł pokazywał się z nią oficjalnie i nie ukrywał, że są razem. Niestety, i ten...

 • Nowa komedia Wereśniaka

  W najbliższą sobotę, 26 października, padnie ostatni klaps na planie najnowszego filmu Piotra Wereśniaka "Nie ma bata na wariata". W komedii będzie można zobaczyć wielu popularnych polskich aktorów: Andrzeja Grabowskiego, Joannę Żółkowską, Małgorzatę Kożuchowską oraz Pawła Deląga. Zdjęcia do filmu trwają od 19 września w Warszawie i okolicach.

 • Tragedia położyła się cieniem na związku Deląga i Sworowskiej

  ..., prawdopodobnie w wyniku porachunków. Do zdarzenia doszło na oczach jego ukochanej. Po tej tragedii Bogna nie mogła długo odzyskać równowagi psychicznej. Wtedy poznała Pawła Deląga. Zakochali się(...) ciężaru. I dziś zdaje sobie z tego sprawę. Powtarza, że szkoda, że im nie wyszło. Bo Bognę bardzo kochał. Ona jest dla niego uosobieniem ideału kobiety" - opowiada "Rewii" znajoma aktora. Dziś Sworowska...

 • We wtorek, 24 kwietnia, w Centrum Multimedialnym Foksal w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa, dotycząca wspólnego projektu Justyny Steczkowskiej i Pawła Deląga, głównego bohatera superprodukcji "Quo Vadis". "Mów do mnie jeszcze..." to tytuł płyty i promującego go singla. Na albumie znajdą się utwory miłosne najsłynniejszych polskich poetów w nowoczesnych aranżacjach. Justyna opowiedziała

 • "Komisarz Alex": Paweł Deląg znów w roli mordercy

  W jednym z kręconych właśnie w Łodzi odcinków 10. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy Pawła Deląga, który nie po raz pierwszy pojawi się na ekranie u boku czworonożnego detektywa. W 2013 roku aktor wcielił się w uwielbianym przez widzów serialu TVP1 w kolekcjonera starych lalek mordującego młode kobiety... Kogo zagra tym razem?

 • Serialowa jesień w TVP

  Jesień w Telewizji Polskiej to przede wszystkim nowe polskie seriale : "Dom nad rozlewiskiem", "Przystań" i "Siostrzyczki". Zobaczymy także premierowe odcinki seriali, które zdobyły już uznanie widzów: "Czas honoru" i "Tancerze" w TVP2 oraz "Londyńczycy" i "Ojciec Mateusz" w TVP1.

 • Paweł Deląg w roli kolekcjonera... lalek

  ...40-letni Wiktor Górski, w roli którego w jednym z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy Pawła Deląga, to szarmancki mężczyzna jakby żywcem wycięty z innej epoki - nosi aksamitny garnitur, obsypuje kobiety komplementami i uwielbia... lalki.

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  Mija dokładnie 10 lat od debiutu teatralnego Anny Dereszowskiej. Aktorka znana z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych, od niedawna sprawdza się również w roli wokalistki. Prywatnie matka i rajdowiec, bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych Polek.

 • Paweł Deląg znów zakochany! Kim jest jego nowa wybranka?

  Choć u jego boku zawsze pojawiały się piękne kobiety, do tej pory nie udało mu się zbudować trwałego związku. Może tym razem będzie inaczej...

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?