• Informacje na temat:

  kobiety jak barbie

Artykuły na temat: kobiety jak barbie
 • Anella An (26 l.), znana jako żywa lalka Barbie, pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", by zaprzeczyć, że jest uzależniona od operacji plastycznych. W studiu doszło do przepychanki słownej z chirurgiem plastycznym, który ostrzegał przed skutkami operacji. Interweniować musiał Duduś, konkubent lalki.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • "Druga szansa": Maja Ostaszewska lubi grać... brzydule

  Maja Ostaszewska, czyli Lidka Rak z "Drugiej szansy", skończyła niedawno 44 lata i uważa, że to idealny wiek dla aktorki. - Nie chciałabym mieć znowu 20 lat - twierdzi i dodaje, że kiedy była bardzo młoda, czuła się jak niewolnica cudzych oczekiwań.

 • Chce starzeć się z godnością

  Kim Cattrall przyznaje, że we współczesnej społeczności trudno starzeć się z godnością. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" podkreśla, że kobiety dojrzałe są piętnowane.

 • Gwiazda chce starzeć się z godnością

  Aktorka Kim Cattrall przyznaje, że we współczesnej społeczności trudno starzeć się z godnością. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" podkreśla, że kobiety dojrzałe są piętnowane.

 • Propozycje na święta

  W świątecznej ofercie TV Puls znajdzie się dużo familijnego kina. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. "Dawno temu w trawie", "Na psa urok" oraz "Alicję w Krainie Czarów".

 • Gwiazda chce starzeć się z godnością

  Aktorka Kim Cattrall przyznaje, że we współczesnej społeczności trudno starzeć się z godnością. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" podkreśla, że kobiety dojrzałe są piętnowane.

 • Potęga DVD

  Niecałe dwa lata temu zaledwie 7 procent kopii filmu "Tarzan" , wydanego w Stanach Zjednoczonych z przeznaczeniem do użytku domowego, stanowiły płyty DVD. Dyski z przebojem "Toy Story 2" stanowiły już 12% nakładu. Oba tytuły znalazły się w czołówce najchętniej wypożyczanych i kupowanych filmów na video i DVD. W przyszłym tygodniu w USA na obu nośnikach debiutuje film "Potwory i spółka" . Płyty DVD stanowić będą aż połowę nakładu!

 • Serialowy przewodnik

  ..."M jak miłość"   odc. 1148 Ula dzwoni do Franka i próbuje umówić się z nim na spotkanie. Niemal równocześnie przystojny leśniczy odbiera SMS-a od Justyny. Była ukochana także proponuje mężczyźnie(...) traktuje ją jak małe dziecko, a wczoraj na Sadybie był bardziej zainteresowany rozmową z jej mamą, niż z nią. Bolek podejmuje Barbarę obiadem w swojej karczmie. Opowiada jej o zaletach Topolina i zaprasza...

 • Skuszona niewinnością

  "Magiczna podróż do Afryki" , reż Jordi Llompart, Hiszpania 2010, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 13 sierpnia 2011

Dyskusje na temat: kobiety jak barbie
 • Re: "Noce i dnie": Rozmach się opłacił?

  kobiet, które są piękne i fizycznie i duchowo. Przypuszczam po twoje wypowiedzi,że piękne kobiety są dla ciebie za skromne fizycznie i nie tak wyuzdane jak Barbie(...)samo życie-w jakim kręgu szukasz dziewczyny- takie też otrzymujesz. Widocznie sam wiele dobrego sobą nie reprezentujesz. Szukasz "pięknej"Barbie z nadmuchanymi wargami i silikonowymi cycami z tapetą

 • Re: To ona zastąpi Monikę!

  Kategorycznie protestuję przeciwko patologicznemu szufladkowaniu mężczyzny jako tej gorszej strony związku. Wszyscy wiedzą jak podłe i wyrachowane potrafią być kobiety, ale tego wizerunku w serialach się unika. Dlaczego? Zróbcie serial o tej ciemniejszej stronie kobiecej natury. Boicie się prawdy? Materiału macie pod dostatkiem. Matki trzymające zwłoki dziecka w lodówce, celebrytki dążące poprzez