• Informacje na temat:

  kobiety lecha wałęsy

Artykuły na temat: kobiety lecha wałęsy
 • Wnuk Wałęsy znęcał się nad ukochaną?! Szokująca relacja świadków i znajomych pary

  Wnuk Lecha Wałęsy ma ostatnio nie lada problemy. Niedawno ranił byłą partnerkę nożem i został aresztowany. Życiu 22-latki na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo, ale cała sprawa jest bardzo(...) podniósł na nią rękę, ciągle z nim była, bo wierzyła, że on może się przy niej zmienić" - mówi znajomy kobiety w "Fakcie". *** Zobacz więcej materiałów...

 • Więckiewicz i Grochowska na plakacie "Wałęsy"

  Plakat do filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" zaskakuje - na pierwszym planie niemal równorzędnie eksponuje dwie postaci - zarówno tytułowego, głównego bohatera, jak i długo przebywającą w jego cieniu, Danutę Wałęsę.

 • Gdzie zniknęła Maria Wiktoria Wałęsa? Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Lecha!

  Córka Lecha Wałęsy w świecie celebrytów zaistniała dzięki "Tańcowi z gwiazdami". Udział w show sprawił, że Marię Wiktorię poznali wszyscy Polacy. Po nawiązaniu przyjaźni z tancerką Edytą Herbuś stała(...)  biznesy.  W tym roku Maria kończy 36 lata. Właściwie nie udziela się medialnie. Ostatni raz pojawiła się publicznie w maju 2015 roku w towarzystwie mamy, która odbierała tytuł Kobiety 25-lecia...

 • Hołdys: Prawda czy fałsz

  Przez ostatnie tygodnie miałem wiele okazji do przyjrzenia się zachowaniom ludzkim. Najpierw festiwale z udziałem artystów, którzy gremialnie podawali nazwy nieistniejących zespołów jako własne. Potem dramat Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy, prawdziwych bohaterów sierpnia `80 - i porażające wypowiedzi Lecha Wałęsy, że oboje nic dla Polski nie zrobili. Następnie dramat kobiety, która wzięła

 • Eugeniusz Bodo: Szokujące kulisy śmierci znanego artysty!

  ..., a jego oprawcami mieli być niemieccy żołnierze. Prawda wyszła na jaw dopiero w 2000 r., gdy dzięki staraniom Lecha Wałęsy udało się odzyskać dokumenty z radzieckiego łagru. Wśród nich obozowe zdjęcie(...) w kabaretach, potem trafił na wielki ekran. Kobiety go adorowały, a on ulegał pokusom, jednak szybko się nudził. Jego najdłuższy związek trwał tylko 3 lata, stracił głowę dla Miss Tahiti z 1931

 • Rok 2013 w polskim kinie

  Pokazy filmów "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej i "Wenus w futrze" Romana Polańskiego w konkursach głównych Berlinale i Cannes, festiwalowe zwycięstwa "Idy" Pawła Pawlikowskiego oraz premiera "Wałęsy" w reż. Andrzeja Wajdy to główne wydarzenia w kinie polskim w 2013 roku.

 • Wajda zrobi film o Wałęsie

  Andrzej Wajda planuje realizację filmu o Lechu Wałęsie i rodzeniu się demokracji w Polsce. Autorką scenariusza będzie Agnieszka Holland.

 • "Wałęsa": Uroczysty bankiet

  W poniedziałek, 2 lipca, twórcy i aktorzy filmu "Wałęsa" spotkali się na uroczystym bankiecie, aby uczcić zakończenie zdjęć do tej produkcji. Pierwsze skrzypce grał oczywiście reżyser Andrzej Wajda, a wtórował mu scenarzysta Janusz Głowacki.

 • Rockmani o stanie wojennym

  "Zima wasza, wiosna nasza" - to nazwa telewizyjnego koncertu, który odbędzie się we wtorek, 12 grudnia, w Hali Stoczni w Gdańsku. Okazją jest 25. rocznica wprowadzenia stanu wojennego, przypadająca w środę, 13 grudnia. Na scenie pojawią się m.in. Maciej Maleńczuk, Golden Life, Izrael, Patrycja Markowska i Jary Band, dowodzony przez Krzysztofa "Jarego" Jareczewskiego, pierwszego wokalisty Oddziału Zamkniętego.

 • Janda jako Danuta Wałęsa?

  Krystyna Janda stara się o akceptację Danuty Wałęsowej dla przygotowywanej w warszawskim Teatrze Polonia adaptacji scenicznej wspomnień żony przywódcy Solidarności. W spektaklu, który mógłby mieć premierę już na jesieni, rolę głównej bohaterki miałaby zagrać oczywiście sama Janda.