• Informacje na temat:

  kobiety lgną

Artykuły na temat: kobiety lgną
 • Krzysztof Rutkowski oblegany przez kobiety. Narzeczona zazdrosna

  Związek Krzysztofa Rutkowskiego z modelką i bizneswoman Mają Plich (32 l.) niedawno przechodził kryzys. Poszło o inne kobiety.  - Co ja mogę na to poradzić, że one do mnie lgną? - tłumaczył się tygodnikowi słynny "detektyw".  Codziennie ma do czynienia z paniami, które mają do niego interes. A to zagadują, a to chcą zrobić sobie z nim fotkę.  - Nieustannie mnie jakaś zaczepia i prosi o wspólne...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Grzegorz Małecki bez przerwy myśli o seksie!

  Grzegorz Małecki (38 l.), aktor i syn Anny Seniuk, zdaje sobie sprawę, że robi wrażenie na kobietach. Jak mówi, im większym jest draniem, tym bardziej niewiasty do niego lgną. Seks w jego życiu gra kluczową rolę.

 • Z kim spotyka się Karolak?

  Kobiety wciąż lgną do Tomasz Karolaka (38 l.). Ostatnio aktora można coraz częściej spotkać w towarzystwie Magdaleny Lamparskiej (21 l.), którą poznał na planie serial u "39 i pół".

 • Maleńczuk "nieustannie oblegany przez baby"

  Maciej Maleńczuk w relacjach z kobietami nie musi się już starać. Powód? "Baby" same do niego lgną. "Nie muszę uganiać się za nimi i nigdy tego nie robię" - tłumaczy.

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy

 • Co go kręci w kobietach?

  Grzegorz Małecki, czyli Mikołaj Dąbrowski z "Barw szczęścia", przyznaje, że najbardziej podobają mu się kobiety z poczuciem humoru. Kobiety poważne nie wydają mu się po prostu... seksowne.

 • Marek Włodarczyk jak wino

  Im starszy, tym przystojniejszy i bardziej pociągający - twierdzą fanki serial u "Kryminalni" i Marka Włodarczyka, który gra w nim główną rolę .

 • "Żona mnie zostawiła"

  Marek Włodarczyk wyznał w jednym z tabloidów, że został opuszczony przez żonę, 48-letnią niemiecką aktorkę Karen Friesicke. "Nie zniosła tego, że kobiety lecą na mnie" - oświadczył.

 • Gosling wdzięczny za uściski reżysera

  Ryan Gosling czuje ogromną wdzięczność wobec reżysera najnowszego filmu ze swoim udziałem, Nicolasa Windinga Refna. Duńczyk bardzo mu pomógł, "przytulając" aktora przed przystąpieniem do realizowania pewnych scen.

Zdjęcia na temat: kobiety lgną
Dyskusje na temat: kobiety lgną