• Informacje na temat:

  kobiety maseraka

Artykuły na temat: kobiety maseraka
 • "Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak narzeka w tabloidzie na swój wizerunek!

  ..., a Maserak od ponad roku układa sobie życie u boku kobiety, która nie jest związana  z show-biznesem. Znajomy tancerza wyznał w rozmowie z "Faktem", że jego kolega dojrzał i można nawet powiedzieć, że się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • Polacy spłacą kredyt Maseraka

  ...". Rafał zaciera ręce, gdyż wie, że jest uwielbiany przez widzów, szczególnie kobiety, które sms-y z poparciem wyślą nawet w ciemno! "On doskonale wie, jak zawrócić kobietom w głowie. Świetnie to potem wykorzystuje. Gdyby nie ta umiejętność, byłby dzisiaj nikim" - mówi osoba pracująca przy "Tańcu...". Jak twierdzi jego znajomy, kłopoty finansowe wpłynęły na Maseraka: "Rafał zmienił podejście do życia...

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Maserak stroni od Gosi

  ...osób z otoczenia Foremniak i Maseraka nie akceptowało tego związku, bo w naszym społeczeństwie związek kobiety (nawet tak atrakcyjnej jak Małgorzata Foremniak) z młodszym mężczyzną jest łamaniem tabu...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • Maserak i Foremniak wciąż zakochani

  Uczucie Rafała Maseraka i Małgosi Foremniak trwa. Sąsiedzi aktorki zapewniają, że para żyje jak szczęśliwa rodzina.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Foremniak dała drugą szansę Maserakowi

  ...zastanowił się, co robić dalej. Ale źle mu z tym. Obie kobiety są mu bliskie. Obie chciałby kochać całym sercem" - dodaje przyjaciel Maseraka. Rafał po rozstaniu z Małgosią, pozostał bez mieszkania. To(...). Ostra, charakterna, lubi być górą w związku. Do tego pełna uroku. Od pierwszego treningu widać było, że Rafał jest pod jej wrażeniem" - twierdzi znajomy Maseraka w rozmowie z magazynem "Świat&Ludzie...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

Wideo na temat: kobiety maseraka
 • Pełnomocnik Maseraka o rzekomym pobiciu kobiety: Nawet jej nie dotknął!

  "Super Express" poinformował, że pewna kobieta oskarżyła Rafała Maserka o to, że pobił ją pod jednym z warszawskich klubów, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Maserak zaprzecza i twierdzi, że to prowokacja. Na potwierdzenie tych słów, jego pełnomocnik, radca prawny Michał Wawrykiewicz, przedstawia nagranie z kamery monitoringu. Zobaczcie!

Dyskusje na temat: kobiety maseraka