• Informacje na temat:

  kobiety na motorach

Artykuły na temat: kobiety na motorach
 • Marek Siudym: Kobiety puściły go w samych skarpetkach. Nie ma nawet własnego mieszkania!

  ...potrzebuję wolności od kogoś. Potrzebuję akceptacji mojego patrzenia na świat. Myślę, że po latach moje wszystkie kobiety mogą to przyznać - że zawsze starałem się zapewnić im stabilizację, a kiedy(...) jak najlepiej. Lubię, gdy wiara kobiety we mnie jest taka, że jeżeli się potknę, to ona we mnie wciąż wierzy. Siłą mężczyzny jest właśnie zaufanie kobiety. A może pan już się zakochał? - Już...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • ..., która miała wypadek samochodowy. Poszkodowana pacjentka jest w ciąży. Jej matka odkrywa, że partner kobiety ma rodzinę.

 • David Hasselhoff: Najdziwniejsze teledyski gwiazdy "Słonecznego patrolu"

  David Hasselhoff to aktor ponadczasowy i międzypokoleniowy. Każdy zna go z jakiegoś innego epizodu kariery aktorskiej, a popisy w serialach "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony" kojarzy niemal każdy. Ale czy ktoś pamięta jego teledyski?

 • Szpital

  .... Okazuje się, że pacjentka jest w ciąży. Matka kobiety odkrywa, że ukochany córki ją oszukuje. Mężczyzna ma żonę i małą córeczkę. Przerażona pacjentka nie wie, co robić.

 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

 • „Miasto skarbów": Nowy serial kryminalny

  Intrygujące kobiety, zrabowane dzieła sztuki i tajemniczy Kraków – to wszystko zobaczymy w najnowszym serialu kryminalnym Telewizji Polskiej „Miasto Skarbów”. W Krakowie ruszyły zdjęcia do "Miasta skarbów". W rolach głównych Magdalena Różczka, Aleksandra Popławska i Piotr Głowacki. Premiera serialu w TVP2 już jesienią.

 • Marcelina Zawadzka poprowadzi program "Dendżer" w TVN Turbo

  Zdobywczyni tytułu Miss Polonia, znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych, została współprowadzącą program "Dendżer" na antenie TVN Turbo. Wraz z Arkadiuszem Klichem w niecodzienny sposób będzie sprawdzać działanie urządzeń codziennego użytku.

 • Scarlett Johansson ma polskie korzenie!

  Woody Allen powiedział o niej, że "jest tak seksowna, że powinni ją aresztować". Pomimo że Scarlett Johansson (25 l.) zwykle gra odważne, wyzwolone kobiety i na ekranie emanuje erotyzmem, tak naprawdę jest romantyczką.

 • "Bank Lady" zamachuje się, żeby wymierzyć policzek klasycznemu, zmaskulinizowanemu kinu gangsterskiemu, w którym kobieta pełniła rolę jedynie rekwizytu. W niemieckim filmie zostaje pozornie upodmiotowiona i wcale nie przemawia własnym głosem.