• Informacje na temat:

  kobiety pawła

Artykuły na temat: kobiety pawła
 • "Pierwsza miłość": Paweł zacznie chodzić?

  Problem niepełnosprawności Pawła od kilku miesięcy podgrzewa atmosferę wokół serialu. Od udziału w nielegalnej walce bokserskiej minęło sporo czasu, niestety bohater grany przez Michała Malinowskiego wciąż nie odzyskał sprawności w nogach.

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • "M jak miłość": Rozwód Ali i Pawła

  Jak zakończy się wątek Ali i Pawła?

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • Paweł Deląg znów zakochany! Kim jest jego nowa wybranka?

  Choć u jego boku zawsze pojawiały się piękne kobiety, do tej pory nie udało mu się zbudować trwałego związku. Może tym razem będzie inaczej...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Paweł Deląg zafascynowany koleżanką z planu? "Miłość niemożliwa"

  ...polubiła Pawła, on jednak zachowuje dystans, podziwia ją na odległość.  - Gdy dziewczyna zaczyna mi się podobać, nie narzucam się jej. Obserwuję i czekam na sygnał od niej - tłumaczył kiedyś.  Tym(...) temat. Ciężko tym oczekiwaniom sprostać. Kobiety nie znają prawdziwego Deląga - narzekał w jednym z wywiadów.  Wiele razy zdarzało się, że zauroczył się koleżanką z planu, m.in. Małgorzatą Foremniak...

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • "M jak miłość": Paweł Zduński krok od śmierci!

  Tylko dzięki brawurowej akcji ratunkowej Marcina (Mikołaj Roznerski) Zduński (Rafał Mroczek) ujdzie z życiem z płonącego auta... Przy jego łóżku pojawią się dwie piękne kobiety - Kalina Marczewska (Karolina Sawka) oraz Julka (Joanna Kuberska).

 • Anna Dereszowska: Jak wyrwać faceta w Halloween?

  Jak poderwać faceta w Halloween? To proste - wystarczy przetestować niezawodną metodę "na dynię". O skuteczności techniki, która zamienia kobiety w cukierki, a panów nakręca na łóżkowe psikusy, przekonuje czwarty teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

Zdjęcia na temat: kobiety pawła
Wideo na temat: kobiety pawła
 • "M jak miłość": Ponoć od przybytku głowa nie boli

  Trzy piękne kobiety wokół Pawła. Jesienią Paweł (Rafał Mroczek) nadal będzie pracował w firmie transportowej Kaliny (Karolina Sawka) i całkiem dobrze odnajdzie się jako kierowca ciężarówki. Paweł przyjmie też propozycję skorzystania z mieszkania Marczewskiej, gdzie zamieszka z Katią. Co powie na to Julka, gdy wróci do serialu? W Siedlisku namiesza Bartek – nowa, kontrowersyjna, postać w fabule

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1897.

  uprowadzony przez dwóch osiłków. Promocja wokół filmu Pawła nabiera rozpędu do momentu, kiedy Piotr Walawski odkrywa zwiastun i plakat "Zaginionej kobiety".

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

Dyskusje na temat: kobiety pawła
 • Re: "Na dobre i na złe": Powrót Pawła

  Paweł powinien być z Tomkiem,obaj są sami,kobiety które kochają ich nie chcą.

 • Re: "M jak miłość": Wyznanie i rozstanie! Sercowe rozterki Pawła...

  Z tego Mroczka to kadanowa od siedmiu boleści,zmiencie aktora na jakiegoś przystojniaka,bo ten Mroczek w ogóle nie pasuje do roli amanta za którym uganiają się wszystkie kobiety.

 • Re: "M jak miłość": Serce nie sługa

  Czy ja wiem... Kobiety tutaj traktowane są równie źle (patrz haremy Olka i Pawła), a w tureckich serialach są ładniejsze stroje i lepsi aktorzy.

 • Re: "Klan": To ona uwiedzie Pawła Lubicza?

  Panie Pawle,dla pana tylko Wiga innej kobiety,po utracie żony nie ma.Alina to strasznie żle prowadząca się kobieta,dla kariery zostawiła Jurka i wyjechała do Katowic.Barbara to tylko chce się panem,zabawić i szantażuje pana dzieckiem.

 • Re: "M jak miłość": Kulisy rozstania Ali i Pawła

  Ja bym się nie pchala w ramiona faceta, który nie szanuje małżeństwa innych i tak po prostu bierze sobie czyjąś żonę. A do takiego odeszła. Nie ma co liczyć na szacunek tego typu panów. Taki facet swojego związku też szanować nie będzie i kobiety typu Ali potem płaczą, że są bite i zdradzane . No jak się zostawia porządnego faceta dla takiego? Lepsza chwilowa nuda w związku niż koszmar poniżania

 • Re: "M jak miłość": Alę i Pawła czeka plajta?

  Bracia grają bardzo dobrze, są perfekcjonistami, naturalni, eleganccy. Paweł jest znakomity i trudno mu dorównać. Tomek tragiczny, Andrzej beznadziejny, podobnie ten doktorek Artur? i ona, jego była, czyli Marysia. Dobry jest od zawsze Marek - Kacper Kuszewski /w każdej roli/, Marcin doskonały, naturalny, urokliwy, kobiety w większości fatalne. Najgorsza Marysia, ale i niestety Marta, mimo dobrej

 • Re: "Klan": Związek Pawła i Wigi zmierza... donikąd! Rozstaną się?

  Bardzo wielką krzywdę,Paweł zrobi Widze ponieważ ta kobieta kocha go już bardzo dawno.Zapomniał,że przecież miał z nią romans w młodości,którego owocem ich była córka,która jako dziecko umarła.Uważam że jak Paweł nie poślubi,Wigi to zrobi wielką krzywdę tak go kochającej kobiety,jego zachowanie do tak od dawna,bliskiej i kochającej go osoby,wygląda na jakoś patologię,Doktora Lubicza.

 • Re: "Klan": To ona uwiedzie Pawła Lubicza?

  Jad nienawiści zazdrosnych koleżanek p.Sylwii już się wylewa.Ciekawe co jeszcze wymyślą , żeby zmieszać ją z błotem? Szkoda takiej fajnej kobiety !

 • Re: "M jak miłość": Ala zdradzi Pawła ze swoim byłym?

  Kobiety to już takie są! Działają emocjonalnie. Wystarczy taka porządnie bzyknąć i już na całe życie będzie naznaczona!

 • Re: "M jak miłość": Alę i Pawła czeka plajta?

  Pełna zgoda. Zwróć przy tym uwagę, na jego wcześniejsze kobiety - Mucha, Samojłowicz i jeszcze taka jedna blond niunia, której nazwiska nie pamiętam. Facet o wiecznym wyglądzie nastolatka nie może opędzić się od lasek o urodzie modelki. Gdyby zachowano minimalną zasadę realizmu, Zduński powinien męczyć się z karlicą z tłustym czołem, co miałoby zresztą swój urok.