• Informacje na temat:

  kobiety podobają

Artykuły na temat: kobiety podobają
 • Tomasz Stockinger wciąż samotny! "Podobają mi się coraz młodsze"

  ...diametralnie się zmieniły!  "Wciąż nie mam takiej osoby. Oczywiście chętnie zakochałbym się. Na razie jednak nie spotkałem kobiety, z którą chciałbym spędzić resztę życia. Ale czuję się coraz młodziej...

 • Mateusz Rzeźniczak: Nowy Kordian

  Jeśli jeszcze nie wiecie, kim jest Mateusz Rzeźniczak, warto zapamiętać to nazwisko. O tym aktorze wkrótce będzie głośno.

 • Podobają mu się dziewczyny z charakterem

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", coraz częściej spotyka się z opinią, że jest wśród polskich aktorów jednym z największych... ciach. Faktem jest, że podoba się większości kobiet. Wiemy, jakie kobiety podobają się jemu!

 • Ubiera kobiety sukcesu

  O jego pięknych kreacjach marzą gwiazdy. Talent Macieja Zienia można podziwiać nie tylko na pokazach mody. Zaprojektował też kostiumy do "Miłości na wybiegu" i zagrał w filmie jedną z ról.

 • "rodzinka.pl": Jacek Braciak lubi kobiety... ze skazą

  Jacek Braciak nie kryje, że spotykał się z pięknymi i mądrymi kobietami, które miały na niego wielki wpływ. Niedawno wyznał w wywiadzie, że podobają mu się kobiety... niełatwe i nieoczywiste. - Chyba jakiś taki poziom komplikacji imponuje mi w kobiecie. To jest osobowość, nieoczywista uroda, jakaś skaza, która mnie pociąga - powiedział w rozmowie z magazynem "Pani". Jacek Braciak ma za sobą...

 • Kobiety kochają brzydali?

  Magda Wójcik dała nam się namówić na zwierzenia o kompleksach, kobiecości i facetach, "którzy powodują, że kolana miękną".

 • Lubi kobiety... stylowe

  ...powinien być mężczyzna, by zainteresować współczesne kobiety. A jaka musi być dziewczyna, żeby Antoni zwrócił na nią uwagę? - Ciekawa świata, charakterna, zdecydowana, silna i wiedząca, czego chce - jednym tchem wymienia cechy idealnej kobiety. Antoni Pawlicki lubi, kiedy dziewczyna na początku znajomości przejmuje inicjatywę i... uwodzi mężczyznę, o ile robi to z wdziękiem i bez umizgiwania się...

 • 16-latek naraził się Brytyjczykom

  16-letni kanadyjski idol Justin Bieber oświadczył, że nigdy nie przeprowadzi się do Wielkiej Brytanii, ponieważ uważa ten kraj za "depresyjny". Wokaliście na Wyspach podobają się jedynie... kobiety.

 • Ich ideał kobiety to...

  Marcin Chodakowski dotąd wybierał kobiety doświadczone - i starsze. Natomiast Andrzej, choć za młodu miał wiele romansów, prawdziwą miłość odnalazł u boku doświadczonej pani sędzi. A jakie dziewczyny podobają się Mikołajowi Roznerskiemu i Krystianowi Wieczorkowi prywatnie?

 • Linda na płycie Świetlików

  Bogusław Linda ( "Psy" , "Czas surferów" , "Zemsta" ) wziął udział w nagraniu nowej płyty zespołu Świetliki, zatytułowanej "Las putas melancolicas". "Z wierszami jest jak z kobietami. Albo mi się podobają, albo nie" - wyznaje aktor, który na płycie wykonuje wiersze lidera zespołu, Marcin Świetlickiego.

Zdjęcia na temat: kobiety podobają
Dyskusje na temat: kobiety podobają