• Informacje na temat:

  kobiety polityki

Artykuły na temat: kobiety polityki
 • "1983" nie będzie komentował polityki

  ..., a być może kiedyś i politykiem. Dopiero kiedy dokonuje pewnego odkrycia, coś w nim pęka, i zaczyna patrzeć na to wszystko, co go otacza, inaczej - mówi Musiał. Alternatywny świat był wielką atrakcją(...) nadwiślańską produkcją Netfliksa, ale też z tego powodu, że reżyserują go wyłącznie kobiety. - Ja takiej kumulacji kobiet na jednym planie filmowym jeszcze nie przeżyłem - podsumowuje Więckiewicz, który...

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • "Ranczo": Kobiety górą!

  ...jeszcze czas na romanse! Teraz w TVP Seriale Aktorki, bohaterki serialu, wkrótce zobaczymy w TVP Seriale w programie "Ranczo - kobiety górą". Opowiedzą o swojej pracy, o tym, czego nauczyły się na...

 • Piotr Ligienza: Nowy wójt w "Ranczu"?

  W "Ranczo" przymierza się do roli wójta. Prywatnie stroni od polityki. Woli spędzać czas z dziećmi.

 • Kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn? Monika Zamachowska odpowiada Januszowi Korwin-Mikkemu!

  Monika Zamachowska (45 l.) nie zgadza się z twierdzeniem Janusza Korwin-Mikkego (74 l.), że "kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn". Zdaniem dziennikarki jest wręcz przeciwnie!

 • Żak i Lipińska o nowej serii "Rancza"

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii "Rancza": kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co, oprócz polityki, stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

 • Janusz Korwin-Mikke obraża kobiety w brytyjskiej telewizji: Są mniej inteligentne od mężczyzn!

  Janusz Korwin-Mikke (74 l.) pojawił się w brytyjskim programie "Good Morning Britain", gdzie wdał się w pyskówkę z prowadzącym i nazwał kobiety stworzeniami mniej inteligentnymi od mężczyzn.

 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • Oto wyjątkowe kobiety XXI wieku!

  Gwiazdy "Klanu" - Izabela Trojanowska i Maria Niklińska, czyli Monika Ross-Nawrot i Agata Wilczyńska, znalazły się na kartach nowego albumu fotografika Sebastiana Skalskiego "Apetyt na kobiety" w gronie stu wyjątkowych kobiet XXI wieku.

 • "Złota dama" : Obraz z przeszłości

  Tytułowa kobieta z filmu Simona Curtisa to Złota Adela z głośnego obrazu Gustava Klimta. Malarz uwiecznił na nim postać Adeli Bauer-Bloch, Żydówki z Wiednia, która w połowie lat dwudziestych XX wieku zmarła na zapalenie opon mózgowych.

Zdjęcia na temat: kobiety polityki
Wideo na temat: kobiety polityki
 • Magda Gessler szokuje w "DDTVN"

  Magda Gessler uważa, że kobiety w Polsce mają bardzo dobrze i same to sobie wywalczyły. Czy z tą tezą zgadza się dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska? Co o tym myśli Iwona Guzowska, polityk oraz mistrzyni w kick-boxingu i boksie? W studiu "Dzień Dobry TVN" panie rozmawiały o kobietach, mężczyznach i równouprawnieniu. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Joanna Krupa: Jarosław Kaczyński na pewno kocha kota ponad wszystko!

  Joanna Krupa (35 l.) nie interesuje się polską polityką i ponoć nie ma pojęcia, kim jest Jarosław Kaczyński. Celebrytka ożywiła się jednak w momencie, gdy usłyszła, że prezes PiS ma kotka! "Nie wiem, kim jest Jarosław Kaczyński. To super, że ma kota. Widocznie nie znalazł sobie jednej kobiety, która jest warta jego, ale znalazł kotka, którego na pewno kocha ponad wszystko. Nieważne w jakiej

 • Magda Ogórek zachwyca się Agatą Dudą! "Prezydentowa mówi i to dużo"

  polityce jest ogromna przestrzeń na kobiety" - wyznaje Magda. Na jaką fuchę tym razem liczy? (Videoportal/x-news).

Dyskusje na temat: kobiety polityki
 • Re: "Ranczo": Kobiety górą!

  A ludzie patrzą , patrzą na te powtórki, i uwierzyć nie mogą, że sami są częścią tak głupiego , prostackiego, niedouczonego społeczeństwa , jakiego obraz przekazują nam aktorzy Rancza. Seksistowskie zachowania kobiet, poniżanie i robienie z mężczyzn, debili. Partia PPU kwintesencją polskiej polityki. Czerepach pokazujący jak w soczewce prawdziwą twarz polityków Straszne.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  No coz taki sulejman,nigdy nie dorowna Ryskowi z Klanu,porownanie Arcydziela "z jak poszecie kiczem,Cudowne komnaty,stroje,kobiety,Nie ma polityki ,niskiej zawisci,tortur ,Glowa na kloc i ukarany,zachwycam sie,

 • Bo to złe kobiety były

  Postaci filmowe to pryszcz przy rzeczywistości serwowanej nam przez świat polityki. Wachlarz "złych kobiet" do wyboru i koloru - wyrachowanie, wredny charakter, skłonności do manipulowania innymi i tylko jednej cechy najczęściej brak - cud urody. Cóż, w życiu nie zawsze jest jak w bajce.

 • Re: Mężczyźni czasem się przydają!

  kobiety już omotały głupich facetów parytety suwaki byle tylko się do polityki dostać ! a gdzie wasza godność czy uczciwość ???