• Informacje na temat:

  kobiety tvn

Artykuły na temat: kobiety tvn
 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  Wiosenna oferta programowa stacji będzie obfitowała w seriale. Co jeszcze zobaczymy w TVN?

 • TVN: "Zero tolerancji" dla mobbingu

  Komisja ds. zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN przeprowadziła dotąd 12 rozmów z pracownikami i współpracownikami tej stacji. 16 kolejnych rozmów zaplanowano na najbliższe 10 dni - poinformowała spółka. Kontrolę w TVN rozpoczęła też PIP.

 • Agnieszka Woźniak-Starak oburzona aferą w TVN! "Wstyd mi..."!

  Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.) do tej pory uchodziła za ulubienicę TVN-u i mogłoby się wydawać, że tę miłość odwzajemnia. Jednak prezenterka nie bała się skrytykować swojej stacji, za ostatnią sytuację jaka miała miejsce w programie, który prowadzi.

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

 • Karolina Piasecka, żona byłego radnego PiS, opowiedziała w "Dzień dobry TVN" o swoim obecnym życiu.

 • W przyszłym tygodniu PIP rozpocznie kontrolę w TVN

  W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN - poinformowała rzeczniczka PIP Danuta Rutkowska. Jak wyjaśniła, kontrola ma związek z informacjami mediów nt. przypadków molestowania seksualnego. PIP zawsze reaguje na takie doniesienia - zapewniła Rutkowska

 • Niemożliwe! Czy to Dorota Wellman na ramówce TVN?

  Prezentacja jesiennej ramówki TVN przyciągnęła tłumy gwiazd. Oczywiście największą uwagę skupiły osoby pokroju Małgosi Rozenek, Magdy Gessler czy Agnieszki "prezesowej" Szulim. Na tej samej imprezie zaprezentowali się także prowadzący programy w stacji TTV, która należy do TVN. Naszą uwagę przykuła przede wszystkim postać pulchnej kobiety, w której część naszej redakcji dopatrzyła się... Doroty...

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • Program Majki Sablewskiej to niewypał! Koniec kariery w TVN?

  Od kilku sezonów Sablewska prowadzi w niszowym TVN Style program "Sablewskiej sposób na modę", gdzie pomaga Polkom. Załamane kobiety po przejściach przychodzą do niej, wypłakują się na kanapie(...) w roli ekspertki od diet po prostu się nie sprawdziła. Jej program to totalna klapa!  "Średnia widownia wszystkich dziesięciu premierowych odcinków wyniosła zaledwie 726 tys. osób. (...) TVN w paśmie...

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

Zdjęcia na temat: kobiety tvn
Wideo na temat: kobiety tvn
Dyskusje na temat: kobiety tvn
 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  Tak. Przez kobiety i dzieci.

 • Re: TVN chwali się wynikami

  a u nas jeden :PERINEUM w PO to region POłożony pośrodkowo POmiędzy obszarem genitalnym a POdbytem u obu płci i obojniaków.N, u kobiety jego długość wynosi 2,5 cm długości – od POdbytu do tylnej granicy przedsionka POchwy. U mężczyzny obszar ten jest dłuższy, sięga od POdbytu PO do nasady moszny. Moszna? No moszna! Viwat VAT Vivat KOdbytwatelska!!! TVN!!!!!!

 • Re: TVN chwali się wynikami

  Ja z koleii nie znosze RUDNIK czy BUDNIK DARII----nie moglam sluchac tej kobiety, nie da sie.

 • Re: TVN chwali się wynikami

  PERINEUM w PO to region POłożony pośrodkowo POmiędzy obszarem genitalnym a POdbytem u obu płci i obojniaków.N, u kobiety jego długość wynosi 2,5 cm długości – od POdbytu do tylnej granicy przedsionka POchwy. U mężczyzny obszar ten jest dłuższy, sięga od POdbytu PO do nasady moszny. Moszna? No moszna! Viwat VAT Vivat KOdbytwatelska!!!

 • Re: Magda Gessler: Feta w TVN? Nie wierzę!

  nie lubie tej kobiety dziala mi na nerwy.

 • Re: "Ranczo": Kobiety górą!

  TVP za rządów Tuska i Pawlaka to był ten sam chlew co TVN.

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Nie oglądam TVN a tym bardziej nic z Ostaszewską nie trawie tej kobiety tak mam .

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  A kiedy ten nowy Reality-Show o biednych muzułmańskich migrantach ?. Wszyscy czekamy z niecierpliwością by zobaczyć jak kobiety i dzieci podejmują heroiczne próby w ucieczce przed straszną wojną . ---------------- Będzie się z czego pośmiać :-)

 • Re: "Za marzenia": Nowy serial TVN!

  Związki z tvn są ryzykowne bo stajesz się ofiarą hejtu no chyba, że jesteś z lgbt jak większość ludzi z tej marki. Praca w tvn to jak noszenie rurek i torebki z kosmetykami przez mężczyznę albo udział w czarnych marszach przez kobiety, normalni ludzie trzymają się od tego z daleka.

 • Re: "Ranczo": Kobiety górą!

  W sam raz serial dla ograniczonych umysłowo oglądaczy TVN z wypranymi przez lewackie partie polityczne mózgami. Propaganda cudownej i jedynej unii europejskiej jako raju na ziemi.