• Informacje na temat:

  kobiety w ciąży 2013

Artykuły na temat: kobiety w ciąży 2013
 • Grzegorz Ciechowski kochał tylko muzykę? "Kobiety po prostu były"

  Fascynujący artysta i dwie kobiety, które nawet po jego śmierci nie przestały ze sobą walczyć o prawo do niego - ta historia zaczęła się banalnie: żonaty wokalista zespołu Republika Grzegorz(...) niezwykły był ich związek, Potocka opowiedziała w wydanej w 2013 r. książce "Obywatel i Małgorzata". "Nasze relacje były niesamowite... Podróże, namiętność, seks i ani chwili na nudę! Erotyzm był ważną...

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Komisarz Alex": Paweł Deląg znów w roli mordercy

  W jednym z kręconych właśnie w Łodzi odcinków 10. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy Pawła Deląga, który nie po raz pierwszy pojawi się na ekranie u boku czworonożnego detektywa. W 2013 roku aktor wcielił się w uwielbianym przez widzów serialu TVP1 w kolekcjonera starych lalek mordującego młode kobiety... Kogo zagra tym razem?

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Cichopek będzie uczyć Polki, jak być sexy

  Kasia Cichopek (30 l.) wyrusza w swoje tournee po Polsce, podczas którego będzie szkolić Polki, jak być sexy, również w ciąży...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • W dzisiejszych czasach kobiety coraz później podejmują decyzję o zajściu w ciążę. Nie inaczej jest w świecie zabieganych celebrytek. Zobaczcie, które ze znanych pań zostały mamami po skończeniu czterdziestu lat!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kasia Cichopek ćwiczy w pocie czoła na siłowni! Już widać efekty!

  ...pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Adaś. Potem w 2013 roku rodzina powiększyła się jeszcze o Helenkę. Naturalną rzeczą jest, że po ciąży ciało kobiety się zmienia i nie ma co ukrywać, że świeżo...

 • "Kraul": To nie my

  "Wszystkie wody mają kolor utonięcia" - pisał rumuński filozof E.M.Cioran. Rozgrywający się w nadmorskiej Bretanii reżyserski debiut Herve'a Lasgouttesa "Kraul" to utrzymana w stylistyce szlachetnie surowego kina braci Dardenne kameralna opowieść o dryfowaniu dwójki życiowych rozbitków. Dla buntowników i marynistów - rzecz obowiązkowa!