• Informacje na temat:

  kobylińscy

Artykuły na temat: kobylińscy
 • Bez wyjścia

  Przed domem antykwariuszy Magdy i Grzegorza Gałeckich stoi tajemnicze auto. Kobieta jest przerażona, choć wcześniej zgłaszali sprawę na policję nie mieli...

 • Gessler: Ten proces kosztował mnie wiele nerwów. Bardzo się cieszę, że to się skończyło!

  Magda Gessler (64 l.) żałuje, że jej noga stanęła w kompleksie hotelowym Dolina Charlotty. Wszystko skończyło się trwającą pięć lat sądową batalią...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Szymon Kobyliński konsultantem "Krzyżaków"

  Znakomity polski rysownik i znawca militariów, Szymon Kobyliński, został konsultantem do spraw realiów epoki w "Krzyżakach" Jarosława Żamojdy. "Jest niekwestionowanym autorytetem w sprawie militariów, kostiumów, a także doskonałym malarzem. Jego zaangażowanie w produkcję 'Krzyżaków' pozwoli uniknąć błędów historycznych i scenograficznych, które pojawiły się we wcześniejszej wersji filmowej" - powiedział reżyser o artyście.

 • Światowa premiera w Polsce!

  Już w piątek, 8 czerwca, do sklepów muzycznych trafił najnowszy album Jay'a Delano!

 • "Teleranek": 40 lat minęło

  Uwielbiany przez widzów w każdym wieku "Teleranek" miałby dzisiaj 40 lat. Od 1972 roku w każdą niedzielę punktualnie o 9 rano Polacy budzili się, by posłuchać telerankowego "kuku-ryku" i... obejrzeć ten świetny program.

 • Woronowicz na "Basenie"

  11 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do "Basenu" Krzysztofa Pawłowskiego - nowej "trzydziestki" Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Główne role w krótkometrażowym filmie zagrają Adam Woronowicz i Agnieszka Grochowska.

 • Seria o Panu Samochodziku ma już 50 lat

  Nie był Jamesem Bondem, ale urzędnikiem Ministerstwa Kultury, nie dysponował gadżetami, ale rozwiązywał zagadki "siłą intelektu" - pan Tomasz, bohater kultowej serii o Panu Samochodziku. Pierwsza z książek autorstwa Zbigniewa Nienackiego ukazała się 50 lat temu. Powstały również trzy filmy o Panu Samochodziku oraz serial telewizyjny.