• Informacje na temat:

  kocha paris

Artykuły na temat: kocha paris
 • Paris broni Britney

  W programie "Larry King Live" Paris Hilton (26 l.) określiła Britney Spears (26 l.) jako "wspaniałą matkę". W pierwszym wywiadzie po wyjściu z więzienia wspomniała o swojej (do niedawna) przyjaciółce mówiąc, że jest dobrą mamą, tylko trudno jej sobie poradzić ze skupioną na niej uwagą mediów.

 • Paris Hilton marzy o ślubie

  Dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton spotyka się ze swoim partnerem Benjim Maddenem dopiero trzy miesiące, ale już myśli o ślubie.

 • Paris Hilton:"On chciałby się ożenić"

  Paris Hilton spotyka się ze swoim partnerem Benjim Maddenem dopiero trzy miesiące, ale już myśli o ślubie. "On chciałby się ożenić - powiedziała Hilton magazynowi "People". - Rozmawiamy o tym(...) rozstawać". "Benji mocno stoi na ziemi. Ciężko pracował na swoją karierę. Ma złote serce. Kocha mnie i wspiera we wszystkim" - zachwyca się Hilton.

 • Wściekła siostra Paris Hilton

  Wszyscy znamy rywalizację pomiędzy rodzeństwem, a gdy na dodatek mówimy o bogatej i sławnej rodzinie, sprawy wyglądają jeszcze gorzej. Tym razem chodzi o siostrę Paris, projektantkę mody Nicky Hilton, której rodzice nakazali natychmiastowy powrót do domu z Grecji, gdzie przebywała na pokazie mody ze swoim chłopakiem.

 • Wściekła Nicky Hilton

  ...23-letnia siostra naszej ulubionej gwiazdy jest zła, że karę więzienia dla Paris skrócono z 45 do 23 dni. Nie chodzi jednak o oburzenie na decyzję sądu, a niefortunny zbieg okoliczności.

 • Rihanna kocha męskie perfumy

  Rok temu Rihanna poszła w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Barbadoska piękność nie zamierza jednak poprzestać na kobiecym zapachu Rebl Fleur. Piosenkarka ma w planach wydanie nowych perfum, tym razem z myślą o mężczyznach.

 • Zakochany Pierce Brosnan

  Czterokrotny odtwórca roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan , zdradził, że po dziewięciu latach małżeństwa kocha swoją żonę, dziennikarkę Keely Smith, tak samo, jak na początku ich związku.

 • W kim się kocha Kasia Sowińska?

  Nową miłością popularnej modelki i prezenterki Katarzyny Sowińskiej jest George, amerykański aktor, mieszkający w Los Angeles. Kasia nie chce jednak nic więcej powiedzieć o swoim ukochanym.

 • Jacek Lenartowicz: Nie szukałem miłości, sama mnie znalazła

  ...zdecydowałem się na drugie rozwiązanie. W kraju czuł się pan samotny? - Nie szukałem miłości, ona sama mnie znalazła. Prowadziłem w Teatrze Wielkim w Warszawie restaurację Bistro de Paris. Kasia, wówczas studentka prawa UW, miała pomagać w organizacji imprez okolicznościowych. Na spotkanie spóźniła się godzinę, zobaczyłem ją i... zakochałem się. Ona na szczęście pozwoliła mi się kochać. Jednak...

 • Największa fanka Barbie

  Największa fanka Barbie musi mieć nie tylko lakierowane różowe torebki i różowe stroje. Najważniejszy jest samochód jak z plastikowej bajki. Paris Hilton kupiła wreszcie wymarzone auto. Jakie? To oczywiste: różowe! Czy Jola Rutowicz pęka z zazdrości?

Wideo na temat: kocha paris