• Informacje na temat:

  kocha się z trzema

Artykuły na temat: kocha się z trzema
 • Irena Jarocka: Już pięć lat, jak jej nie ma

  Promienny uśmiech, pogoda ducha i wielka zachłanność na życie. Te cechy wyróżniały Irenę Jarocką (†66) i sprawiały, że ludzie chcieli przebywać w jej otoczeniu. Na krótko przed 5. rocznicą śmierci (21.01.2012 r.), w księgarniach ukaże się książka „Wymyśliłam cię. Irena Jarocka we wspomnieniach” Marioli Pryzwan. Jej premiera odbyła się 23 listopada.

 • Morrissey w Krakowie: Guru wielkiej muzycznej sekty i martwe kurczaki (relacja z koncertu)

  Jeśli zastanawiacie się, co straciła publiczność zakończonego znacznie przed czasem warszawskiego koncertu Morrisseya, to na pewno: zarzynane prosięta, mielone na żywca kurczaki i kury z podcinanymi dziobami. A oprócz tego znakomity koncert guru muzycznej sekty.

 • "Blondynka": Joanna Moro myśli o trzecim dziecku?

  Joanna Moro, czyli Sylwia Kubus z „Blondynki”, pytana, czy planuje po raz trzeci zostać mamą, twierdzi, że wszystko może się jeszcze zdarzyć. Aktorka żartuje, że koleżanki namawiają ją na... córeczkę.

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • Matka Kreta ma dość zachowania syna!

  Kobieta nie może już dłużej patrzeć na to, jak Jarek się zachowuje...

 • Sinead O'Connor kocha dziennikarzy

  Sinead O'Connor ma już kolejnego partnera życiowego. Po raz kolejny wybrańcem kontrowersyjnej wokalistki został dziennikarz. Wcześniej związana była już z trzema i każdy związek szybko rozpadł się.

 • Pavlović wciąż czeka na oświadczyny

  Mężczyzna, dla którego rozwiodła się z mężem, najwyraźniej nie chce się z nią ożenić.

 • Kiedy brat zakochuje się w siostrze

  - Bardzo łatwo, mając na warsztacie taki temat jak kazirodczy związek brata i siostry, można ulec pokusie wywołania skandalu - mówi Filip Marczewski, reżyser filmu "Bez wstydu". W opowieści o rodzeństwie, które czuje do siebie więcej, niż powinno, główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Mateusz Kościukiewicz.

 • Ewa Pacuła: Małżeństwo to coś zbędnego

  ...chcę, żeby mój mężczyzna po prostu wytrzymywał ze mną i resztą swojego babińca, czyli trzema dziewczynkami, mną i dwiema kotkami.  Małżeństwo to dla mnie... coś zbędnego. Nie jest potrzebne, gdy dwoje ludzi się kocha. Ale gdy pojawiają się dzieci, chyba warto zdecydować się na ten krok. Jednak mnie trzeba będzie do tego przymuszać. Najbardziej zawiodłam się na... kilku osobach, ale...

 • "Muszę mieć nadzieję, że coś się zmieni..."

  Od wydania w 2001 roku albumu "Mrok" nie minęło wiele czasu, a w obozie O.N.A. wydarzyło się już sporo nowych rzeczy - Agnieszka Chylińska dostała "Paszport Polityki", ukazał się anglojęzyczny singel, a materiał z niego zespół zamierza zaprezentować lada dzień w Londynie przedstawicielom zachodnich wytwórni płytowych. Co z tego może wyniknąć? Jak do tego doszło? Jakie są najbliższe plany zespołu