• Informacje na temat:

  kocha sport

Artykuły na temat: kocha sport
 • Bartosz Obuchowicz kocha być tatą! Swojego stracił, gdy był dzieckiem

  .... Do dziś lubi wspominać wspólne zabawy, jak układali kalambury i puzzle. "Ponieważ tata interesował się sportem, chętnie z nim biegałem, grałem w piłkę nożną, chodziliśmy też na łyżwy. Wesoły(...) i podtrzymywanie więzi rodzinnych. Obuchowicze są razem od trzynastu lat. Poznali się podczas wyścigów samochodowych. Kochają motoryzację. Okazało się, że oprócz wspólnych zainteresowań, mają podobny temperament...

 • Anna Guzik-Tylka: Pracować mniej, zarabiać więcej

  Teatr jest dla niej jak sport. Kiedy jest na scenie, daje z siebie wszystko. Tak samo jest w życiu. Jak kocha, to na zawsze.

 • "M jak miłość": Serialowy Irek kocha wolność i adrenalinę!

  Jak odreagować ciężki dzień na planie? Maciej Jachowski, czyli Irek Podleśny z "M jak miłość", stawia na sport - i adrenalinę!

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • "Na sygnale": Lea Oleksiak kocha życie!

  ..." o hinduskiej mistrzyni boksu. Wcielałam się w bokserkę. Przed wejściem na plan trenowałam przez miesiąc, żeby zapoznać się z tą dyscyplina sportu. Kilka tygodni temu dowiedziałam się, że niebawem odbędą się(...), przeprowadzałam wywiady podczas dużych imprez i festiwali. Ze względu na zdjęcia w "Na sygnale" musiałam zrezygnować ze stałej pracy jako montażystka, teraz raz na jakiś czas realizuję zlecenia. Kocham...

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • "Bodo": Szukam ludzi, którzy mają spokój wewnętrzny

  Mariusz Bonaszewski długo stronił od pracy na małym ekranie. Teraz gra w TV bardzo dużo. Wymieńmy tylko seriale "Bodo" (premiera w 2016 roku), "Przyjaciółki", "Na krawędzi", "Krew z krwi", "Aż po sufit!". Kocha żonę i pracę w teatrze. Nigdy się nie nudzi, ma liczne pasje: sport, morze, czytanie, muzyka to tylko kilka z nich... Nam opowiada m.in. o tym, co przynosi mu spokój, ale też o tym, czego...

 • Eluveitie na 21. Przystanku Woodstock

  Eluveitie to kolejny zagraniczny zespół, który pojawi się na Przystanku Woodstock 2015.

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Kolejne problemy w związku

  Ona kocha miasto, on woli wieś. W dodatku dużo pracują i nie mają dla siebie czasu. Czy znajdą kompromis?

 • Ewa Wachowicz kocha smak życia

  Jej uśmiech osładza porażki zawodnikom "Top Chefa". Co nie znaczy, że jest pobłażliwa. Profesjonalna i piękna jurorka wie, że szef kuchni musi być twardy.

Zdjęcia na temat: kocha sport
Dyskusje na temat: kocha sport
 • Re: "M jak miłość": Serce nie sługa

  obsluzy kazdego kocha ten sport

 • Re: Nie ma jak u babci i dziadka!

  A kto kocha te nudne polskie seriale ? Ja kocham i jak się nie podoba to nie oglądaj, zawsze mozesz włączyć discovery i nudny sport.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Tylko Filip Bobek w roli głównej w nowej wersji Och K arol .Potrafi być szelmowsko uroczy.wzrokiem ,gestem potrafi pokazać kobiecie,że jest tą jedną jedyną.niepowtarzalnąJego urok osobisty działa na kobiety w kazdym wieku.Nawet ,kiedy kłamie nie jest wyrachowany,jest zdobywcą .Kocha kobiety i nie potrafi się im oprzeć.Lubi ten sport,który nazywa się flirt .