• Informacje na temat:

  kochała ich cała polska

Artykuły na temat: kochała ich cała polska
 • Violetta Villas: Oto cała prawda o jej życiu w Stanach!

  Chciała podbić Amerykę i była krok od celu. Uwielbiano ją w Las Vegas, choć wyśmiewano w Warszawie. Chodziła w futrach z norek i kochała bezpańskie psy.  Na scenie epatowała seksem, a w garderobie(...) w ekstazę, a kryształy nad ich głowami w wibracje.  "Patrzyli to na mnie, to na żyrandol" - mówiła.  Gdy rok później amerykański reżyser Frederick Apcar miał przenieść formułę Casino do Las Vegas, ktoś...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Dominika Gwit: Kocham siebie, kocham ludzi

  ...nie mogę się ich doczekać. Zaproszę wszystkich do siebie tak, jak rok temu. Organizacja świąt to dla mnie wielka frajda! Co najbardziej lubisz robić, gdy spotykasz się z rodziną? Zwyczajne...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Jerzy Nasierowski: Tą zbrodnią żyła cała Polska

  Gajda kochał go ponad wszystko. Dla Nasierowskiego rozstał się z żoną i by zatrzymać ukochanego przy sobie, zapewniał mu życie ponad stan. Po 14 latach Jerzy porzucił letnie ciepełko dla wichrów namiętności. Zakochał się bez pamięci w 16-letnim hydrauliku Andrzeju Rukuszewiczu. - Wydawał mi się prymitywnym zwierzątkiem, nieufnym do wszystkich i do wszystkiego. Od początku czułem potrzebę...

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • ​"Przyjaciółki": Roma Gąsiorowska wierzy, że nigdy nie przestanie kochać męża...

  Roma Gąsiorowska, czyli Wika Malewska z "Przyjaciółek", nie kryje, że zanim związała się z Michałem Żurawskim, czyli Piotrem Marczakiem z "Drugiej szansy", nie miała szczęścia do mężczyzn. - Spotykałam wcześniej niewłaściwych facetów - mówi.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Aneta Kręglicka: jemu oddała całe serce! To miłość jak z filmu!

  Polonia. Pod koniec roku pakowała walizki do pierwszego wyjazdu za granicę. Ruszyła na ogólnoświatowy konkurs piękności, który tego roku z Londynu przeniesiono do Hongkongu. Tam zachwycała dziennikarzy...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

Zdjęcia na temat: kochała ich cała polska