• Informacje na temat:

  kocham cię polsko

Artykuły na temat: kocham cię polsko
 • Antoni Królikowski zastąpił Macieja Musiała w show "Kocham Cię, Polsko!"

  To już pewne! Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz Bodo z serialu "Bodo", został nowym kapitanem w programie "Kocham Cię, Polsko!" i zastąpił w tej roli Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl".

 • Czesław Śpiewa "Nienawidzę cię Polsko". Będzie skandal? (teledysk)

  Do sieci trafił najnowszy teledysk zespołu Czesław Śpiewa, ilustrujący utwór "Nienawidzę cię, Polsko". Czy Czesław Mozil dołączy do Marii Peszek i zostanie wrogiem środowisk prawicowych?

 • Basia Kurdej-Szatan jako sekretarka z PRL-u? Tak TVP promuje "Kocham cię, Polsko"

  Żartobliwe dialogi, nieco groteskowa konwencja, nawiązania do kultowych polskich komedii - w ten sposób twórcy "Kocham Cię, Polsko!" zapraszają do oglądania najnowszej edycji programu. Właśnie pojawiły się zwiastuny.

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Do Telewizji Polskiej po ponad 3-letniej przerwie wraca "misyjny" program "Kocham cię, Polsko" z celebrytami w rolach głównych. Widzowie nie zobaczą już jednak ani rudej aktorki z reklamy, ani Maćka "zapraszam do Polsatu" Kurzajewskiego. Ich miejsce zajmą Maciej Musiał, Tomasz Kammel i blondynka z reklamy w roli prowadzącej. Zobaczcie przedsmak programu wzorowany na "Janosiku"!

 • Czesław się kończy czy dopiero zaczyna?

  - Nie powinienem narzekać na uwagę medialną. A i tak to robię. Zachowuję się jak mały gówniarz, który po prostu jest rozpieszczony. Może to są moje kompleksy, które przemawiają. Może mam poczucie, że mam prawo być na każdym salonie - mówi Interii Czesław Mozil.

 • Zielińska odejdzie z "Kocham cię, Polsko!"?

  Po zatwierdzeniu nowego budżetu produkcja programu "Kocham cię, Polsko!" stwierdziła, że nie może już płacić swoim gwiazdom tyle, co wcześniej. I tak, jak wynika z informacji "Faktu", w nowej edycji(...) podpisała podobno bez szemrania. Kurzajewski ma to zrobić w najbliższych dniach. Problemy sprawia jedynie Zielińska, mimo że ją cięcia dotknęłyby de facto najmniej. Producenci dwójkowego show tłumaczą...

 • "Między nami dobrze jest" : W Polsce porozumienia nie będzie

  "Między nami dobrze jest" przypomina poniekąd rewelacyjny "Rewers" Borysa Lankosza. Znów bohaterkami są kobiety, przedstawicielki trzech pokoleń, tyle że w nieco innych, bo współczesnych realiach.

 • Urszula Sipińska apeluje do Polaków: Uruchomcie szare komórki, bo PiS zrobi wam mielonkę z mózgu

  Piosenkarce puściły nerwy po wpadce Andrzeja Dudy podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych. Świat obiegło zdjęcie polskiego prezydenta zrobione w Białym Domu, na którym widać, jak podpisuje on polsko-amerykańską deklarację o partnerstwie strategicznym, obronności i bezpieczeństwie na stojąco, podczas gdy prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump siedzi przy biurku. Dr Janusz Sibora, ekspert od...

 • Nowości w "Kocham Cię Polsko"

  We wrześniu na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje nowy, szósty już sezon popularnego programu "Kocham Cię Polsko". Producenci szykują nowości dla gwiazd i widzów.

Zdjęcia na temat: kocham cię polsko
Wideo na temat: kocham cię polsko
 • Stary, kocham Cię

  "Stary, kocham cię" to najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących...

 • Barbara Kurdej-Szatan o "Kocham cię, Polsko": Ogromnie wymagająca praca!

  Barbara Kurdej-Szatan debiutuje w nowej roli. Została gospodynią programu „Kocham Cię, Polsko!”, który pojawi się na antenie TVP2 w marcu. Aktorka twierdzi, że nie zamierza kopiować poprzedniego prowadzącego, czyli Macieja Kurzajewskiego. Nie ukrywa też, że rola gospodarza show jest bardzo stresująca i wyczerpująca.

 • Kocham Cię, Beth Cooper

  Denisowi Coovermanowi (PAUL RUST) przypadł zaszczyt wygłaszania mowy pożegnalnej na koniec liceum. Chłopak był piątkowym uczniem, robił karierę w gazetce. Jednym słowem jest szkolną ofermą. Przez cztery lata chodzenia do ogólniaka nie zaznał żadnej z licealnych przyjemności - nie wracał do domu po wyznaczonej godzinie, nie zniszczył mienia, nie pił, nie bił się, nie imprezował. Nie wie czym są szybkie samochody i szybkie kobiety (z kobietami w ogóle nie ma żadnego doświadczenia). To się...

Dyskusje na temat: kocham cię polsko