• Informacje na temat:

  kochamy olimpiadę

Artykuły na temat: kochamy olimpiadę
 • Agnieszka Rylik dostała szokującą wiadomość: „Będziesz pięknie wyglądać w trumnie”

  ...do tego dryg oraz talent. A kiedy zaczęła ćwiczyć elementy kick-boxingu, była w siódmym niebie.  Niedługo później pojechała na swoje pierwsze zawody - Koszalińską Olimpiadę Młodzieży. - Rozwaliłam(...) pożegnała się z ojcem Marii, myślała, że nic dobrego już ją nie czeka, ale życie uśmiechnęło się do niej. - Spotkałam Andrzeja. Jesteśmy do siebie podobni, mamy serca na dłoni, kochamy się - mówi szczęśliwa...

 • Chce kung-fu na olimpiadzie

  Hollywoodzki gwiazdor sztuk walki, Jackie Chan, namawia, aby wushu - bardziej znane poza terytorium Chin jako kung fu - zostało dyscypliną olimpijską.

 • Roman Giertych pochwalił się osiągnięciami córki! Pójdzie na studia bez kolejki!

  Roman Giertych (47 l.) swojego czasu nie zyskał zbyt wielkiej sympatii polskiej młodzieży, gdy podczas pełnienia funkcji ministra edukacji narodowej wprowadził na nowo obowiązkową maturę z matematyki od 2010 roku. Teraz okazuje się, że jego córka nie będzie musiała się tym przejmować.

 • Kto jest kim w "Asteriksie"?

  Zakończyły się nagrania polskiego dubbingu do filmu "Asterix na Olimpiadzie" - najnowszej i największej fabularnej ekranizacji kultowego komiksu Goscinnego i Uderzo.

 • Chris Mosier (36 l.) napisze nową kartę w historii igrzysk olimpijskich. Jest pierwszym amerykańskim transseksualnym mężczyzną, który wystąpi na olimpiadzie. W mediach już jest o nim głośno!

 • Najbardziej kasowy polski aktor

  Dziennik "Polska" opublikował ranking najpopularniejszych filmów kinowych pierwszej połowy 2008 roku. Na dwóch pierwszych miejscach znalazły się filmy "Lejdis" oraz "Nie kłam kochanie", w których pierwszoplanowe role gra właśnie Piotr Adamczyk.

 • Katarzyna Dowbor: Jestem idealną teściową

  ...siedzi w domu i ma dużo czasu dla wnuczki. Jestem babcią od święta. My się z Janinką bardzo kochamy, ale jej nie rozpieszczam. Można siępobawić, powariować, jednak są pewne granice... Marzy się Pani...

 • Rozebrała się, by przestrzec przed rakiem

  Znana z zespołu Spice Girls wokalistka Melanie Brown wzięła udział w sesji fotograficznej mającej na celu zwrócenie uwagi na profilaktykę raka piersi.

 • Nowicki docenił matkę dopiero po jej śmierci

  Aktor Łukasz Nowicki opowiedział o tym, jakim jest ojcem, co ceni w kobietach i jak wspomina swoją matkę Barbarę Janiszewską-Sobottę.

 • Wenders faworytem w Wenecji

  Film "Land of Plenty" ("Kraina obfitości") Wima Wendersa, przedstawiający ponury obraz Ameryki po zamachach 11 września, został uznany przez krytyków za faworyta do nagrody Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji. Wielki aplauz wywołały też "Klucze do domu", trzeci włoski film biorący udział w konkursie.