• Informacje na temat:

  kochanek madonny

Artykuły na temat: kochanek madonny
 • Kochanek Madonny przerywa milczenie

  ..." Madonna to zwykła kobieta" - twierdzi nowy, 24-letni kochanek gwiazdy pop, francuski tancerz Brahim Zaibat .

 • Kochanek Madonny gwiazdą pop?

  Brazylijski model Jesus Luz, obecny partner Madonny, podpisał kontakt płytowy z wytwórnią Warner Bros - donoszą brytyjskie media.

 • Kochanek Madonny chce rozpocząć karierę muzyczną

  ...model odkrył swoje zainteresowanie pracą przy konsoli DJ-a, gdy spróbował jej podczas jednego z koncertów Madonny. Podobno gwiazda zakupiła dla Luza sprzęt muzyczny za sumę 30 tysięcy funtów(...) bardziej interesuje techno" - donosi Contactmusic.com, powołując się na znajomego pary. Od momentu poznania Madonny, życie Luza zmieniło się nie do poznania - z nikomu nieznanego początkującego modela...

 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Były kochanek Madonny, Carlos Leon, nie żałuje ani chwili spędzonej z gwiazdą. Jak tłumaczy, zawdzięcza jej swój największy skarb - córkę Lourdes. Osobisty trener fitness, a obecnie aktor, był związany z Madonną w latach 1994-1997.

 • Córka wstydzi się Madonny

  Romanse z młodymi modelami, dzikie imprezy - Madonna szaleje, a jej 14-letnia córka Lourdes uważa, że to żenujące. Co więcej, jest wściekła, że matka kompromituje ją w oczach znajomych.

 • "Szydzi z Jezusa i Maryi"

  Skrzynka redakcyjna serwisu muzyka portalu INTERIA.PL została zasypana mailami z petycją w sprawie odwołania koncertu Madonny w Warszawie.

 • Madonna: Jej córka wstydzi się za nią!

  Córka Madonny (55 l.), 17-letnia Lourdes, nie akceptuje faktu, że jej matka spotyka się z dużo młodszymi kochankami.

 • Marcin Tyszka: "Tak się wku..., że wyszedłem ze studia"

  W studiu "Dzień Dobry TVN" jurorzy "Top Model" - Dawid Woliński i Marcin Tyszka opowiedzieli o czwartej edycji programu, w której po raz pierwszy udział biorą również mężczyźni.

 • Gwiazdy po latach: "'Allo 'Allo!"

  Czy pamiętacie okrzyki kochanek "Och René!" i fałsze Edith? Czy wiecie, jak wygląda obraz Madonny z Wielkim Cycem? Jeżeli tak, słuchajcie, bo nie będziemy dwa razy powtarzać!

 • Madonna ma nowego kochanka

  Nowy partner Madonny ma 26 lat - donoszą plotkarskie media.

Wideo na temat: kochanek madonny
 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Przelotni kochankowie

  Pedro Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko, by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom, którzy czekają na rozwój wypadków. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a...

 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...