• Informacje na temat:

  kochanek szkoła tańca

Artykuły na temat: kochanek szkoła tańca
 • Szkoła

  ...z muzyką do tańca. Występ jest poważnie zagrożony… Ola Bojarska z licealnej Id i Kaja Rogalska z IIa niedawno odkryły, że są przyrodnimi siostrami. Ojciec Kai ukrywał nieślubne dziecko, a gdy to wyszło...

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Kolejna afera z Kochankiem

  Robert Kochanek (26 l.) goni aferę za aferą. Dopiero co głośno było o horendalnych sumach, jakie tancerz życzy sobie za godzinę kursu tańca w swojej szkole, a już wybuchła kolejna afera.

 • Robert Kochanek aktorem!

  Jeden z najbardziej znanych polskich tancerzy próbuje właśnie swoich sił na planie serialu. Robert Kochanek, bo o nim mowa, wystąpi gościnnie w serialu "Licencja na wychowanie". I, co nikogo nie powinno dziwić, też będzie uczył tańczyć.

 • Kochankowi uderzyła woda sodowa do głowy!

  Robert Kochanek (27 l.), który popularność zdobył dzięki udziałowi w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", czuje się już wielką gwiazdą, oczywiście na miarę polskich realiów. Za godzinę lekcji tańca bierze 400 zł... Godzina z nim to zaszczyt!

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Robert Kochanek zagra w serialu

  Jeden z najbardziej znanych polskich tancerzy próbuje właśnie swoich sił na planie serialu. Robert Kochanek, bo o nim mowa, wystąpi gościnnie w serialu "Licencja na wychowanie". I, co nikogo nie powinno dziwić, też będzie uczył tańczyć.

 • Polacy kręcą w Chinach

  Zdjęcia do pierwszego polsko-chińskiego filmu fabularnego zaczną się 20 lipca w Mandżurii. Autorem scenariusza opowieści i reżyserem jest Jacek Bromski ( "Kariera Nikosia Dyzmy" ), a główną rolę zagra Michał Żebrowski ( "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" ) - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Malanowski i Partnerzy

  Malanowski zakończył zlecenie, które dostał od Krystyny Kozak. Znalazł złodzieja, który grasował w jej szkole tańca. Jednak zdesperowana kobieta ponownie...

 • Rosyjski Marlon Brando

  Aleksander Domogarow przyznał kiedyś, że kolor oczu zmienia mu się, w zależności od nastroju. Kocha książki, śpiewa i tańczy, lecz serce oddał scenie. Bo - niestety, kobieta z nim żadna nie wytrzymała...

Wideo na temat: kochanek szkoła tańca
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Szkoła Babel

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin… Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. 24 uczniów, 24 różnych narodowości i dwa wspólne cele: opanować język francuski i odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości. Francuska szkoła staje się prawdziwą wielokulturową areną. Nastolatki pokazane w filmie przechodzą to samo, co każde dziecko w ich wieku, a zatem fizyczne zmiany...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.