• Informacje na temat:

  kochanka farrella

Artykuły na temat: kochanka farrella
 • Colin Farrell (41 l.) sfotografowany został pod jedną z restauracji w Los Angeles ze swoją obecną dziewczyną.

 • Colin Farrell: Jeden z psychopatów

  Jeszcze w listopadzie do polskich kin trafi czarna komedia Martina McDonagha "7 psychopatów". W głównej roli wystąpił w niej Colin Farrell.

 • Odkąd Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) pojawiła się na lotnisku w Los Angeles z zaokrąglonym brzuszkiem, zainteresowanie jej osobą perwersyjnie wręcz wzrosło. Tym razem na temat związku Colina Farrella (33 l.) z polską aktorką wypowiedziała się jedna z jego byłych kochanek.

 • Kochanek Keiry Knightley

  Ray Winstone (52 l.) i Keira Knightley (24 l.) zagrają parę kochanków w gangsterskim filmie "London Boulevard".

 • Alicja Bachleda-Curuś zachwala związek z Farrellem!

  Wydawać by się mogło, że aktorce po związku z hollywoodzkim gwiazdorem został jedynie uroczy synek i wysokie alimenty. Okazuje się jednak, że Ala wcale nie wspomina najgorzej czasu spędzonego u boku Farrella. W wywiadzie dla "Gali" postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i zapewnić, że była z nim szczęśliwa i niczego nie żałuje. "Ja nigdy nie powiedziałam, że przeżyłam zawiedzioną miłość...

 • Colin Farrell a sprawa polska

  Nakręcić film z Colinem Farrellem, w którym hollywoodzki gwiazdor wcale nie gra głównej roli? Nie ma sprawy! Australijski reżyser Peter Weir nie jest jednak specjalistą od tanich efektów. Jego "Niepokonani" to najważniejsza premiera tygodnia.

 • Rodzina Farrella zaakceptuje Alicję?

  Najważniejszymi kobietami w życiu Colina Farrella są... matka i siostra. Panie nie zaakceptowały dotąd żadnej z kochanek gwiazdora. Wyjątku nie zrobiły nawet dla matki jego syna. Czy przełom nastąpi w przypadku polskiej aktorki?

 • Nowa miłość Bachledy-Curuś?

  Co nas nie zabije, to nas wzmocni - Alicja Bachleda-Curuś to udowodniła. Nie rozpamiętuje już fiaska związku z Colinem Farrellem. Robi karierę. Na horyzoncie pojawił się też inny mężczyzna.

 • Colin Farrell na spacerze z małym Henrym Tadeuszem

  Amerykańskie media twierdzą, że Colin Farrell (37 l.) chce być bardziej obecny w życiu swoich synów. Czy faktycznie tak jest, wiedzą zapewne jedynie sami zainteresowani. Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) nie blokuje jednak kontaktów Henry'ego z ojcem. Ostatnio paparazzi sfotografowali aktora na spacerze z 3-latkiem. 7 października chłopiec skończy 4 lata. To dziś jedyne ogniwo łączące Alę z byłym kochankiem - sam Colin porozumiewa się z nią poprzez swoją agentkę.

 • Bachleda, Farrell i Campion w Krakowie

  Gwiazdy kina, w tym Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Neil Jordan, Jane Campion i Todd Solondz będą gośćmi festiwalu Off Plus Camera. Artyści przyjadą w kwietniu do Krakowa, aby uświetnić obecnością polskie premiery swych najnowszych filmów.

Wideo na temat: kochanka farrella
 • Przelotni kochankowie

  Pedro Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko, by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom, którzy czekają na rozwój wypadków. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...