• Informacje na temat:

  kochanka jacksona

Artykuły na temat: kochanka jacksona
 • Kochanek Jacksona zdradza tajemnice ich związku!

  O orientacji seksualnej króla popu wciąż krążą legendy. Dziennikarze niedawno dotarli do mężczyzny, który zapewnia, że był jego kochankiem...

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka , który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak . Para zyskała najmniej głosów jury oraz telewidzów, dlatego musiała opuścić program.

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się z tłumu, wzbudzając powszechną ciekawość.

 • Piąte dziecko Federline'a?

  Shar Jackson (30 l.), była Kevina Federline'a (29 l.), z którym związała się ponownie, gdy ten rozstał się z Britney Spears (25 l.), spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Jego ojcem podobno jest Kevin.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek nowego show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka, który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak. Para zyskała najmniej głosów i musiała opuścić program.

 • Justin Timberlake nie posiada się ze szczęścia! Marzył o tym!

  Dopiero teraz spełniło się jego największe marzenie. Zagrał w najnowszym filmie Woody’ego Allena. Dodatkowym bonusem było flirtowanie z Kate Winslet, ponieważ grał jej kochanka.  Po premierze "Na karuzeli życia" Timberlake może czuć satysfakcję - film zbiera różne recenzje. On - bardzo dobre. Jednak dziś więcej mówi się o Justinie Timberlake’u z zupełnie innego powodu. Właściwie wyrażenie "mówi...

 • Proces Jacksona wznowiony

  W poniedziałek, 28 lutego, przed sądem w kalifornijskiej miejscowości Santa Maria wznowiono proces Michaela Jacksona. 46-letniego wokalistę prokurator oskarżył o perwersyjne molestowanie seksualne 13-letniego wówczas, chorego na raka Gavina Arvizo. Do zdarzenia miało dojść w marcu 2003 roku w posiadłości Jacksona Neverland.

 • Zaskakujące sugestie tygodnika! Kinga Rusin planuje ślub i trzecie dziecko?

  Kinga Rusin (45 l.) swoją wypowiedzią dostarczyła kolejnych tematów do plotek...

 • Michael Jackson miał dwie kochanki?

  Wkrótce do sklepów trafi książka ze wspomnieniami byłych ochroniarzy Michaela Jacksona. Wydawnictwo ujawni wiele sekretów zmarłego "króla popu", m.in. dotyczących orientacji seksualnej artysty.

Zdjęcia na temat: kochanka jacksona