• Informacje na temat:

  kochanka papieża

Artykuły na temat: kochanka papieża
 • Kate Rozz ma nowego kochanka!

  Kate Rozz (35 l.) pochwaliła się, że w końcu znalazła następcę Piotrka Adamczyka (42 l.)!

 • Psychoanalityk dla papieża!

  Festiwal Nowe Horyzonty to nie tylko miejsce niespodziewanych filmowych odkryć, ale również wyjątkowa okazja do przedpremierowych pokazów obrazów, które niedługo trafią na ekrany naszych kin. Jednym z nich jest "Habemus papam - mamy papieża" w reżyserii Nanniego Morettiego.

 • Premiera serialu "Młody papież" już dziś w HBO i HBO GO

  Już dziś, 28 października odbędzie się premiera najnowszego serialu koprodukcji HBO "Młody papież" w reżyserii Paolo Sorrentino. W role główną Piusa XIII - fikcyjnego, pierwszego amerykańskiego papieża w historii Kościoła, wciela się Jude Law. Premiera dwóch pierwszych odcinków odbędzie się o godzinie 20.10 w HBO. Obydwa odcinki są już dostępne w HBO GO, a odcinek pierwszy jest dostępny...

 • Człowiek-papież, który został dziwkarzem

  "Och, Karol 2" , reż. Piotr Wereśniak, Polska 2011, dystrybutor: InterFilm, premiera kinowa: 21 stycznia 2011

 • "Młody papież": Premiera nowego serialu 28 października w HBO i HBO GO

  W piątek, 28 października w HBO i HBO GO odbędzie się premiera nowego serialu "Młody papież" ("The Young Pope") w reżyserii laureata Oscara Paolo Sorrentino. W główną rolę - postać Piusa XIII, pierwszego amerykańskiego papieża w historii Kościoła, wciela się Jude Law.

 • Rusza Lato Filmów w Toruniu

  Koncertem plenerowym na toruńskim rynku rozpocznie się 12. Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów" w Toruniu. Impreza potrwa od 10 do 16 lipca br. Gośćmi festiwalu będą m. in. Karolina Gruszka ( "Kochankowie z Marony" ) i Piotr Adamczyk ( "Karol - człowiek, który został Papieżem" ).

 • Magda Gessler boleśnie zakpiła z Adamczyka!

  ...wstydzi się tego, co robił", a po zagraniu papieża bardzo się zmienił! "Nie ma poczucia humoru, więc nie mogę mówić o nim dowcipów" - wyznała w programie Łukasza Jakóbiaka Magda. Głośno było też po jej...

 • "Wielki Liberace": Queerowy papież amerykańskiej estrady

  Najnowszy film Stevena Soderbergha pokazywany był w konkursie głównym na tegorocznym festiwalu w Cannes. Niestety, jury pod przewodnictwem Stevena Spielberga nie doceniło historii Władzia Liberace'a i postanowiło uhonorować Złotą Palmą "Życie Adeli" Abdellatifa Kechiche'a.

 • Mucha: Wolę być lesbijką

  - Jeśli mam sypiać z papieżem, wolę być lesbijką - mówi o roli Miry w komedii "Och, Karol 2" Ania Mucha .

 • Giacomo Casanova w dwóch odsłonach

  Legendarny kochanek Giacomo Casanova w ujęciu mistrza kina Federico Felliniego jest jedynie "fuck-machine". Nie ma radości w trakcie zespolenia z kobietą. Ponura, ale nienasycona żądza to wszystko, co odczuwa bohater setek romansów i jednonocnych numerów.