• Informacje na temat:

  kochanka sean penn

Artykuły na temat: kochanka sean penn
 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Seanem Pennem i reżyserem Guyem Ritchie - oraz liczne romanse. Od października ubiegłego roku gwiazda spotyka się z 24-letnim francuskim tancerzem, Brahimem Zaibatem. Poza Lourdes Madonna wychowuje 11

 • Kto zamorduje Seana Penna?

  Josh Brolin, Emile Hirsch i James Franco negocjują udział w najnowszym filmie Gus Van Santa "Milk". Aktorzy pojawią się u boku Seana Penna, który wcieli się w postać głównego bohatera opowieści.

 • Madonna obawia się rodziców Jesusa

  Madonna jest zestresowana przed spotkaniem z rodzicami swojego kochanka, 23-letniego brazylijskiego modela Jesusa Luza .

 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Były kochanek Madonny, Carlos Leon, nie żałuje ani chwili spędzonej z gwiazdą. Jak tłumaczy, zawdzięcza jej swój największy skarb - córkę Lourdes. Osobisty trener fitness, a obecnie aktor, był związany z Madonną w latach 1994-1997.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  ...właśnie dla nich jeżdżą wspólnie na wakacje i spędzają ze sobą sporo czasu. Może z tej mąki będzie jeszcze chleb? Wiele osób marzy o takiej kobiecie! Sean Penn (55 l.) był prawdziwym szczęściarzem...

 • "Toyboy", czyli młodszy kochanek

  Naukowcy wciąż szukają recepty na eliksir młodości, który umożliwiłby zatrzymanie czasu. Znane gwiazdy Hollywood w średnim wieku, takie jak Sharon Stone, Robin Wright czy Demi Moore, znalazły sposób, by czuć się młodo. To "toyboy", czyli dużo młodszy partner.

 • Peter Gabriel: Kontrowersyjny teledysk

  Peter Gabriel połączył siły ze słynnym amerykańskim aktorem i reżyserem Seanem Pennem, by nakręcić teledysk do nowego singla "The Barry Williams Show". Jednak niektóre stacje radio we i TV na świecie, zwłaszcza w Anglii, zabroniły emisji zarówno singla, jak i teledysku w dzień, uznając utwór i promujący go klip za zbyt kontrowersyjny.

 • Madonna kocha... Madonnę

  Ze wspomnień autorstwa brata królowej pop, wynika, że gwiazda kocha swojego męża, jednak nie tak, jak swoją karierę i samą siebie.

 • Helen Mirren: Tytuł szlachecki

  Helen Mirren ( "Od drzwi do drzwi" , "Gosford Park" ) dostąpiła sporego zaszczytu - otrzymała tytuł szlachecki. Jedna z najwybitniejszych angielskich aktorek została uhonorowana przez następcę brytyjskiego tronu, księcia Karola. Po ceremonii dame Helen wyznała, iż cała sytuacja była dla niej niezwykłym przeżyciem.

 • Biały Dom w płomieniach

  "Świat w płomieniach" Rolanda Emmericha opowiadający o terrorystycznym ataku na Biały Dom to jedna z siedmiu kinowych premier tygodnia. Na ekrany trafiają również w piątek: dokument o Woodym Allenie oraz "Przed północą" - domknięcie trylogii Richarda Linklatera z Julie Delpy i Ehtankem Hawke.