• Informacje na temat:

  kochanka zazdrosna o żone

Artykuły na temat: kochanka zazdrosna o żone
 • Żona Małeckiego zazdrosna o Maję Hirsch!

  Na studiach Grzegorz Małecki (39 l.) i Maja Hirsch (37 l.) byli parą. Teraz w serialu „Na krawędzi” grają kochanków. Tak sugestywnie, że żona aktora jest zaniepokojona.

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • "M jak miłość": Artur w szpitalu! To zemsta kochanki?

  W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" będziemy świadkami groźnego wypadku Artura (Robert Moskwa). Kto będzie za nim stał? Zazdrosna kochanka czy nowy adorator Marysi (Małgorzata Pieńkowska)?

 • "Italiani": W rytm hymnu włoskiego faszyzmu

  Wizualne połączenie współczesnego kina i teatru, zdjęcia Toskanii i jednego z jej mrocznych pałaców, w którym dochodzi do morderczej konfrontacji kochanków, to tylko niektóre elementy najnowszego filmu Łukasza Barczyka "Italiani". W piątek film trafił na ekrany polskich kin.

 • Dorota Chotecka już ćwiczy do "Tańca z gwiazdami"! Partneruje jej Robert Kochanek!

  Dorota Chotecka (50 l.) postanowiła o sobie przypomnieć. Dzięki tanecznemu show zyska na nowo popularność?

 • Była wraca do Charliego Sheena!

  W najbliższym odcinku serialu "Jeden gniewny Charlie" odtwórcę głównej roli - krnąbrnego Charliego Sheena - czeka namiętny romans z Selmą Blair. Produkcję można oglądać na antenie Comedy Central.

 • Sylwia Majdan uspokaja Rozenek: Nie bój się! Nie odbiję ci Radka!

  Jak donoszą tabloidy, Małgorzata Rozenek (37 l.) jest piekielne zazdrosna o swojego seksownego kochanka. Wszystko z powodu jego byłych żon...

 • Szymon Bobrowski: Czarujący brutal

  W przerwie między zdjęciami do trzeciej i czwartej serii "Lekarzy" Szymon Bobrowski nie miał odpoczynku od sali szpitalnej.

 • Złote serce

  ...odc. 25 Beatriz przypadkiem widzi Duarte i Joanę podczas wspólnego joggingu. Jest wściekła i zazdrosna. Podejrzewa, że Joana jest jego kochanką. Zabrania...

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.

Wideo na temat: kochanka zazdrosna o żone
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...