• Informacje na temat:

  kochanki johna kennedy

Artykuły na temat: kochanki johna kennedy
 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  ...pojawia się na ekranie, głównie w programach typu reality show. Michael Bergin (J.D.) Do serialu dołączył w 1997 r. i został do końca. Echem odbił się jego głośny romans z Carolyn Bessette-Kennedy (żoną Johna F. Kennedy’ego Jr.), który wg wyznań aktora (w książce "The Other Man") trwał nawet w trakcie jej małżeństwa. W 2004 r. w piątą rocznicę śmierci kochanki aktor został zatrzymany za jazdę...

 • Marlena Dietrich i Edith Piaf: o tym romansie plotkowało całe środowisko

  F. Kennedy (miała 62 lata, on 46) są na liście jej zdobyczy. Trafiły na nią też Rosemary Clooney, Hildegard Knef czy Mercedes de Acosta. - W Europie nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną...

 • Wszystkiego najlepszego, Marilyn!

  Telewizja TCM zachęca do wspólnego świętowania 81.urodzin Marilyn Monroe. 1 i 2 czerwca stacja zaprasza na popołudnia z jedną z najbardziej seksownych aktorek w historii światowego kina.

 • Camerimage: Folkowy musical braci Coen, mitologiczny kicz Kidawy-Błońskiego

  Bracia Coen udowadniają, że wciąż potrafią zaskakiwać. Filmem "Co jest grane, Davis?", którego polska premiera odbyła się na festiwalu Camerimage, wprawią w zakłopotanie nawet swych największych fanów.

 • Mick Jagger: Nieposkromiony symbol epoki

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment obfitującej w pikantne szczegóły biografii Micka Jaggera, legendarnego wokalisty The Rolling Stones!

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.

Zdjęcia na temat: kochanki johna kennedy