• Informacje na temat:

  kokos

Artykuły na temat: kokos
 • Edyta Wojtczak (82 l.) pożegnała się z widzami w 1996 roku. Podczas drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia ze ściśniętym gardłem podziękowała za życzliwość i serdeczność, a kolegom za współpracę i przyjaźń. Mimo że była wielką gwiazdą, nie dorobiła się kokosów. Jak dzisiaj wygląda jej codzienność?

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Wyciekły zarobki Agaty Dudy! Zaskakująca kwota!

  .... Okazuje się jednak, że wcale nie zarabiała tam kokosów.  Wysokość jej pensji wyjawił w wywiadzie dla "Super Expressu" Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego.   "Jest nauczycielką języka...

 • The Crown bez kokosów

  Chociaż pozycja szwedzkiej formacji The Crown jest na deathmetalowej scenie coraz mocniejsza, muzycy zespołu wciąż ledwie wiążą koniec z końcem. Janne Saarenpää, perkusista zespołu, twierdzi że m.in. dlatego odszedł od nich Johan, poprzedni wokalista. Ale wszystko dobre, co dobrze się kończy - na nowej płycie, zatytułowanej "Crowned In Terror", śpiewa z nimi Tomas Lindberg, znany m.in. z At The Gates i Lock Up.

 • Beata Tadla nie pozostawia wątpliwości! Ślubu nie będzie!

  Projektanci balowych kreacji nie zbiją kokosów na Beacie Tadli.  Dziennikarka bowiem tegorocznego sylwestra, podobnie jak minione, spędziła kameralnie: w domu, z ukochanym – prezenterem pogody Jarosławem Kretem (53 l.). "Wystrzałowo to było, ale dopiero gdy na zewnątrz odpalono sztuczne ognie" – zażartowała w rozmowie z "Twoim Imperium". Zapewniła też, że mimo plotek o poważnym kryzysie w ich...

 • Majątek senatora Cugowskiego

  W związku z wyborem na senatora Rzeczpospolitej Polskiej Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, był zobowiązany złożyć swoje oświadczenie majątkowe za rok 2004. Wynika z niego, że wbrew pozorom, jedna z gwiazd muzycznej sceny wcale nie zarabia niewyobrażalnych kokosów.

 • To stare zdjęcie robi furorę w sieci! Tak wtedy wyglądała Anna Lewandowska!

  Bez wątpienia życie Anki nie byłoby tak luksusowe, gdyby na jej drodze nie stanął słynny piłkarz. Kobieta nie związała się jednak z Robertem dla pieniędzy, co wielokrotnie podkreślała. Anna Stachurska związała się bowiem z piłkarzem, gdy ten był jeszcze biedny. Ten najsłynniejszy polski piłkarz zaczynał przecież od gry w drugoligowych klubach, gdzie kokosów się przecież nie zarabia. I tak...

 • Golden Life: Życie z muzyki

  "Z muzyki da się przeżyć" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Adam Wolski, wokalista grupy Golden Life. Wydana po 6-letniej przerwie, w październiku 2003 roku płyta "www.goldenlife.pl" nie przyniosła jednak muzykom kokosów.

 • Małgorzata Walewska opłakuje swojego zmarłego partnera!

  To ciężkie dni dla śpiewaczki operowej i jurorki show „Twoja twarz brzmi znajomo” Małgorzaty Walewskiej (50 l.). W wieku 50 lat zmarł Piotr Kokosiński – muzyk, basista, związany z zespołami Wilki i Reds, były partner artystki. Piotr osierocił córkę Alicję.

 • Premierowe pokazy "Kajko i Kokosza"

  24 czerwca będzie można zobaczyć premierowe seanse "Kajko i Kokosza" - pierwszego na polskim rynku filmu, przygotowanego w technice 3D . Szesnastominutowy film jest zapowiedzią pełnometrażowej wersji filmu i ma za zadanie zaprezentowanie polskiej publiczności próbki możliwości polskich grafików oraz wrażeń, jakie może dostarczyć pełna wersja filmu. Kokosza "zagra" Cezary Żak, a głosu postaci

Zdjęcia na temat: kokos
Dyskusje na temat: kokos