• Informacje na temat:

  kolacja u prezydenta

Artykuły na temat: kolacja u prezydenta
 • Andrzej i Agata Duda: Święta poza pałacem!

  ...pojawi się też ulubione danie prezydenta, czyli ziemniaki z sosem grzybowym. W tym roku po raz pierwszy do wieczerzy zasiądzie dwanaście osób, bo Anna, siostra Andrzeja, pół roku temu urodziła córeczkę(...) proste i krótkie: 'Ty wiesz...'". W rodzinnym domu prezydenta każda z potraw świątecznych nabierana jest przez wszystkich ze wspólnej miski. Jest to symbol jedności. Tak jak co roku rodzice Andrzeja...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Supermodelka tłumaczy się przed trybunałem

  ...prezentu podczas śniadania ze swoją agentką Carole White i aktorką Mią Farrow. "Jedna z nich powiedziała, że to na pewno od (ówczesnego prezydenta Liberii) Charlesa Taylora, a ja odparłam: Przypuszczam...

 • Madonna: Kolacja z Putinem

  11 września w Moskwie zakończy się trasa Madonny promująca album "Confessions On A Dance Floor". Dzień po występie w stolicy Rosji dojdzie do spotkania "królowej popu" z Władimirem Putinem na prywatnej kolacji. Prezydent Rosji wystosował zaproszenie za namową swoich córek, które są fankami Madonny.

 • ...49-latka była stylistycznym wsparciem dla rodziny Kaczyńskich po katastrofie smoleńskiej. Dbała wówczas o stylizacje nie tylko zmarłego prezydenta i jego małżonki, ale także kreacje Marty Kaczyńskiej(...), a inaczej smakuje wykwintna kolacja w pięknym miejscu - mówi stylistka. Jej zdaniem ludzie niepotrzebnie odrzucają prawa religijne, które mówią właśnie o łączeniu seksu z miłością. Przyznaje jednak, że...

 • DiCaprio wylicytował kolację z Clintonem

  Leonardo DiCaprio, by spełnić jedno ze swoich największych marzeń, musiał otworzyć szeroko portfel. Za wieczór w towarzystwie byłego prezydenta USA, Billa Clintona aktor zapłacił 200 tys. dolarów. Kwota została przekazana na cele charytatywne.

 • Dwa tygodnie po terminie... i nic!

  Minęły już dwa tygodnie od terminu porodu, jaki pierwszej damie Francji wyznaczyli lekarze, ale dziecku prezydenta Sarkozy'ego wcale nie spieszy się na świat...

 • Clooney zbiera pieniądze dla Obamy

  George Clooney był główną atrakcją zorganizowanego w Genewie przyjęcia. Za przywilej zjedzenia kolacji z gwiazdorem goście musieli zapłacić 15 tys. dolarów. Zebrane pieniądze nie trafiły jednak do kieszeni aktora, ale zasiliły konto sztabu wyborczego Baracka Obamy.

 • Odmówiła Barackowi Obamie

  Brytyjska gwiazda pop Leona Lewis zrezygnowała z szansy poznania prezydenta USA Baracka Obamy, tłumacząc się zbyt napiętym grafikiem.

 • Co Amaro ugotuje dla Obamy?

  Wiemy, co szef "Hell's Kitchen" zaserwuje prezydentowi Barackowi Obamie i innym światowym przywódcom. Uroczysta kolacja odbędzie się we wtorek, 3 czerwca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

Wideo na temat: kolacja u prezydenta
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).