• Informacje na temat:

  kolbergera

Artykuły na temat: kolbergera
 • Janda żegna Kolbergera

  Krystyna Janda o śmierci Krzysztofa Kolbergera dowiedziała się w samochodzie. Na swoim internetowym blogu żegna przyjaciela.

 • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku otrzymało imię Krzysztofa Kolbergera

  IX Liceum Ogólnokształcącemu w Gdańsku nadane zostało uroczyście w środę imię Krzysztofa Kolbergera. Zmarły przed czterema laty aktor ukończył tę szkołę w 1968 r. W placówce powstanie izba pamięci poświęcona artyście.

 • Zmarł Krzysztof Kolberger

  Romana Bratnego. W tym samym roku pojawił się także w serialu "S.O.S." jako Marek Chlebowski. Pięć lat później powstała seria "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" z jego udziałem. Krzysztofa Kolbergera(...) także w serii "Kuchnia polska". Artysta długo zmagał się z chorobą. Pierwszą operację przeszedł 18 lat temu. Zdaniem samego Krzysztofa Kolbergera jednym z jego największych osiągnięć było...

 • Krzysztof Kolberger patronem IX LO w Gdańsku

  Zmarły cztery lata temu wybitny aktor Krzysztof Kolberger zostanie w środę patronem IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, które ukończył w 1968 r. - To był nietuzinkowy i serdeczny człowiek - wspomina artystę kolega z ławy szkolnej, podróżnik Michał Kochańczyk.

 • Kolberger: To nie nowotwór odebrał mu życie

  ...tragedii. - Bo Krzysztofa Kolbergera nie pokonał nowotwór. Zmarł w wyniku niespodziewanych powikłań innego typu, które mogły się przydarzyć każdemu - wyznał prof. Cezary Szczylik, wybitny onkolog, który wraz z profesorem Edwardem Stanowskim, także znakomitym onkologiem, leczyli aktora w stołecznej klinice na Szaserów. Kobiety Kolbergera Miał tyle marzeń i planów, dlatego jego nagłe odejście...

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Kolberger: Chcesz żyć, walcz

  - Śmierci, jako takiej, na pewno się nie boję. Boję się za to myśli, że kiedyś będę wymagał opieki, będę zdany na innych, bo nie będę mógł pracować ani zarabiać na siebie - mówił w jednym z ostatnich wywiadów Krzysztof Kolberger .

 • Małgorzata Zajączkowska: Zagrała rolę życia

  O jej losie często decydował przypadek. Nie marzyła o tym, by zostać aktorką. Chciała być chirurgiem. Ale gra w szkolnych przedstawieniach była doskonałym pretekstem, by dostać zwolnienie z lekcji.

 • Kolberger o walce z rakiem

  "Niech moja choroba służy innym chorym, żeby nabrali poczucia, że potrafią żyć z chorobą określoną jako nieuleczalną" - mówi walczący od kilku lat z nowotworem Krzysztof Kolberger .

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

Zdjęcia na temat: kolbergera
Wideo na temat: kolbergera
 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

Dyskusje na temat: kolbergera