• Informacje na temat:

  kolczyki marki

Artykuły na temat: kolczyki marki
 • ...portale o mnie piszą" - dodawała z dumą. Ostatnio wzięła udział w sesji dla marki "The Avenue". W przerwie między zdjęciami, zachęcona entuzjazmem towarzyszy, pozowała do kamery, robiąc głupie miny, pokazując kolczyki i oblizując kamerę.  Myślicie, że podobnie jak Patrycja Pająk, za kilka miesięcy będzie żałować swojego zachowania i "picia krwi z okresu"?

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • Kim jest Piotr Woźniak-Starak? Trwają poszukiwania

  .... kosztowały noclegi dla gości, przeloty, taksówki wodne, przyjęcie oraz stroje świeżo upieczonych małżonków. Kreacja marki Bizuu, w której pojawiła się Szulim, kosztowała 8 tys. zł. Do tego buty marki Miu-Miu za 2,5 tys. zł oraz kolczyki Lanvin za dwa tysiące złotych. Garnitur pana młodego - 10 tys. zł. Po ślubie para zamieszkała w pięknym domu w Konstancinie. Do dyspozycji miała również rezydencję...

 • Johansson z kolczykiem w nosie!

  Hollywoodzka piękność, Scarlett Johansson broni swojej decyzji o posiadaniu kolczyka w nosie i twierdzi, że ten typ biżuterii podkreśla jej "kreatywną stronę".

 • Królowa Letycja planuje kolejną ciążę?! To byłaby dopiero niespodzianka!

  ...dodając, że Letycja miała kolczyki znanej marki ze słodkowodną perłą, w których już pokazała się wcześniej na jednej z imprez w 2015 roku! Tak wyglądają ostatnie miesiące życia królowej Letycji. I nie ma(...) i hiszpański Felipe Varela, często też nosi ubrania rodzimej marki odzieżowej z sieciowych sklepów. Nie są to stroje, które oszałamiają swoją ceną. Co więcej, królowa nie boi się pojawiać w tych samych...

 • Julianne Moore twarzą Bulgari

  Amerykańska gwiazda Julianne Moore została ogłoszona nową twarzą luksusowej marki Bulgari. Aktorka będzie prezentować kolekcję biżuterii włoskiego przedsiębiorstwa jubilerskiego zaprojektowaną na sezon wiosna-lato 2010.

 • Olśniewająca Marieta Żukowska na premierze filmu!

  ...w stylu boho w beżowym kolorze. Kreacja pochodzi od polskiej marki LookBook. Całość dopełniał piękny makijaż oraz ogromny kolczyk w uchu. Jak Wam się podoba? Musimy przyznać, że nie przypomina tej...

 • Kolejne nagrody w Palm Springs

  Aktorka Scarlett Johansson ( "Między słowami" ) i scenograf Dante Ferretti ( "Wzgórze nadziei" ) będą laureatami kolejnych specjalnych wyróżnień na zbliżającym się 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs. Młoda gwiazda otrzyma pierwszą w historii imprezy nagrodę Rising Star Award, zaś wybitny włoski dekorator dostanie nagrodę za wybitny życiowy dorobek w swojej dziedzinie (Career Achievement Award for Production Design).

 • Konkurs: Dołącz do obsady "Wspaniałego stulecia"!

  ...w stylizacji jednej, dowolnej postaci z serialu "Wspaniałe stulecie". Nagrodami w konkursie są trzy zestawy upominków: - Wisiorek, pierścionek, kolczyki w kolorze zielonym - Stylowy szalik...

 • Jessica Alba: Naszyjnik za 5,8 mln dolarów

  Jessica Alba pojawiła się na gali Złotych Globów w efektownym naszyjniku od Harryego Winstona. Biżuteria kosztowała, bagatela, 5,8 mln dolarów. Dzięki spektakularnemu naszyjnikowi i sukni Oscara de la Renty Alba była na czerwonym dywanie klasą dla samej siebie.

Wideo na temat: kolczyki marki
 • Luxuria Astaroth robi miny do kamery

  Luxuria Astaroth podczas sesji dla marki "The Avenue" w przerwie między zdjęciami pozowała do kamery, robiąc głupie miny, pokazując kolczyki i oblizując kamerę. (Starry.tv/x-news)

Dyskusje na temat: kolczyki marki