• Informacje na temat:

  kolega demi

Artykuły na temat: kolega demi
 • Demi Moore znów flirtowała z dużo młodszym facetem!

  Demi Moore (52 l.) ma niewątpliwie słabość do młodych mężczyzn. Jeśli wierzyć doniesieniom z zagranicy, tym razem spotyka się z 23-latkiem, aktorem Alexem Pettyferem!

 • Demi Moore u boku męża

  Amerykańska aktorka Demi Moore pojawiła się w towarzystwie męża Ashtona Kutchera na londyńskiej premierze swojego najnowszego filmu "Flawless".

 • Jak można się było spodziewać, niezbyt stabilna emocjonalnie Demi Moore (49 l.) wpadła w histerię, gdy dowiedziała się, że romans Ashtona Kutchera (34 l.) i Mili Kunis (28 l.) robi się coraz poważniejszy. Teraz szuka pocieszenia w ramionach 37-letniego kolegi po fachu Martina Hendersona.

 • Hilary Swank walczy o brata

  Hilary Swank wystąpi w głównej roli w dramacie "Betty Anne Waters", który wyreżyseruj jej kolega po fachu, Tony Goldwyn.

 • Młody kochanek Heidi Klum zawsze lubił starsze kobiety!

  ..., jednak chętnie robią to za nich ich znajomi... Niedawno koleżanka Heidi Klum wyjawiła, że modelka chciałaby wziąć ślub z Vito Schnabelem, a teraz jego kolega w rozmowie z "New York Post" zdradził(...) dosyć szybko dojrzał i młodsze dziewczyny w ogóle go nie interesowały". Ten sam kolega dodał również, że Vito Schnabel od zawsze traktował swoje partnerki jak księżniczki. Tego zresztą nauczył go jego...

 • "Toyboy", czyli młodszy kochanek

  Naukowcy wciąż szukają recepty na eliksir młodości, który umożliwiłby zatrzymanie czasu. Znane gwiazdy Hollywood w średnim wieku, takie jak Sharon Stone, Robin Wright czy Demi Moore, znalazły sposób, by czuć się młodo. To "toyboy", czyli dużo młodszy partner.

 • "Na wariackich papierach": Szaleństwo to metoda!

  ...w castingu. Trudno się więc dziwić, że gdy Shepherd zorientowała się, iż młodszy kolega kradnie jej show, była wściekła. Zaowocowało to konfliktami zarówno z Willisem, jak i z reżyserem oraz(...) jeszcze wiele lat po zakończeniu współpracy. W wywiadach wypowiadała się o nim mało przychylnie. - Gdy zaczynaliśmy, całował jak stary wielbłąd. Dopiero Demi nauczyła go, co i jak - opowiedziała...

 • Zaczynali w operach mydlanych

  Mimo że wiele gwiazd śmieje się z kolegów po fachu, którzy grają w ciągnących się latami telenowelach, zapominają, że sami zaczynali karierę, występując w podobnych produkcjach.

 • Górniak ożywiła za to swoje życie prywatne, a paparazzi mieli z nią pełne ręce roboty. W końcu każdy potencjalny kolega, z którym się spotkała, mógł okazać się jej nowym adoratorem. Najbardziej zaskakująca(...) Sebastian i Paulina szykuje się do ślubu i marzą o powiększeniu rodziny! Demi Moore słynie z zamiłowania do młodych kochanków. Po rozwodzie z Brucem Willisem związała się w końcu z młodszym...

 • Britney Spears wciąż chce być jurorką

  Britney Spears nie zamierza rezygnować z udziału w amerykańskiej edycji "The X Factor".