• Informacje na temat:

  kolega lindsay

Artykuły na temat: kolega lindsay
 • Po ciemnej stronie mocy

  W lipcu (dokładnie 26.) zdmuchnie 17 świeczek na torcie urodzinowym. Na okładkach tabloidów gości częściej aniżeli jej starsi współpracownicy (nie koledzy! – jak sama podkreśla) z planu. Co więcej, złośliwi przepowiadają jej losy Lindsay Lohan, a ona sama powtarza: – Chcę być jak Kurt Cobain!

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Ben Affleck: Nie chcę, ale muszę pić

  ...zaczął kolejny odwyk. Odtrąbił sukces i znowu stara śpiewka, że już nigdy... I jak zwykle nawalił. W klinice odwykowej wdał się w romans z producentką telewizyjną Lindsay Shookus, również uzależnioną...

 • B. Willis: Nie mam romansu!

  Rzecznicy 50-letniego Bruce'a Willisa ( "Łzy słońca" ) dementują plotki , jakoby gwiazdor miał romans z 19-letnią Lindsay Lohan ( "Wredne dziewczyny" ). Pogłoski pojawiły się po bankiecie promującym najnowszy film z Brucem Willisem, pełnym akcji dreszczowcem "Hostage".

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  Brinson, Lindsay Mendez, Ruthie Ann Miles. Tommy Główna bohaterka, była oficer nowojorskiej policji, rozpoczyna pracę jako szefowa Departamentu Policji w Los Angeles. Obsada: Edie Falco, Michael...

 • Ranking upadłych gwiazd

  Kiedy hollywoodzkie gwiazdy spadają z firmamentu, robią to z hukiem. Kogo w tym roku najbardziej zabolał upadek z wysoka? Komu tylko podwinęła się noga, przewrócił na chwilę, otrzepał z plotek i powstał silniejszy? Kto zaś sukcesywnie stacza się po równi pochyłej? Sprawdźcie, znaleźliśmy wszystkich.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  ...- czytamy na łamach rmf24.pl Lindsay Lohan, czyli... Lindsay Lohan z "Glee"   Alkohol, narkotyki, leki, papierosy, napoje energetyczne... Młoda aktorka popadła chyba we wszystkie możliwe nałogi...

 • Gerontofilia (nie tylko) w Hollywood

  "The Canyons" Paula Schradera z główną rolą Lindsay Lohan, nowy film Mii Wasikowski "Tracks", wreszcie "Gerontofilia" skandalisty Bruce'a LaBruce'a - o tych tytułach mówi się na festiwalu w Wenecji.

 • ...sprzedawał w jego klubie narkotyki. Lindsay przeprowadza badania toksykologiczne krwi ofiary. Ich wyniki powodują, że w sprawie następuje przełom.

 • Lohan nową muzą Woody'ego Allena?

  To by było coś! Amerykańska aktorka Lindsay Lohan została przyłapana przez fotoreporterów z reżyserem Woodym Allenem. Jak donoszą amerykańskie media, zjedli oni kolację w jednej z nowojorskich restauracji. Czyżby planowali współpracę?

Zdjęcia na temat: kolega lindsay
Dyskusje na temat: kolega lindsay
 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  i Lindsay to wspaniałe małżeństwo dwojga detektywów. Sid jesteś dobrym koronerem i przyjacielem. Adam to świetny haker i dobry naukowiec. sheldon ty jesteś moim najlepszym detektywem. Podoba mi się w tobie to że jesteś słodkim murzynem. Don to dobry kolega izawsze pomrze przyjacielowi.