• Informacje na temat:

  kolejna ambitna

Artykuły na temat: kolejna ambitna
 • Melisa Aslı Pamuk: Ambitna królowa piękności

  ...przyszła kolejna ważna rola - w "Wiecznej miłości", gdzie Melisie partnerował inny przystojny amant - Burak Ozcivit, czyli Bali bej ze "Wspaniałego stulecia". Chociaż aktorka wcieliła się tam w czarny...

 • Trupa Trupa: Nowy album wśród ambitnych dziwactw

  Trójmiejska formacja Trupa Trupa zakończyła nagrania trzeciego albumu. Płytę zatytułowaną "Headache" wyda brytyjska oficyna Blue Tapes and X-Ray Records.

 • "Wspaniałe stulecie": Ambitna sułtanka

  ...ją najpierw Anastasia Tsilimpiou, a później Beren Saat), która po przejściu na islam wybrała imię Kösem. Piękna i niezależna Kösem oznacza: Ambitna, Przewodniczka, Liderka. Była niewolnicą...

 • Wojciech Niemczyk: Będzie o nim głośno?

  Młody, ambitny, poszukujący. W środowiskach artystycznych mówi się, że już wkrótce będzie jednym z najgorętszych aktorskich nazwisk w Polsce.

 • Zenek Martyniuk wciąż wierzy w syna! "To ambitny i odważny facet"

  Wszystko wskazuje na to, że niedawne wydarzenia były solidną lekcją dla całej rodziny Zenona Martyniuka (49 l.). Syn piosenkarza dał się we znaki wielu osobom, wszczynając awanturę z żoną Eweliną (19 l.), będącą w siódmym miesiącu ciąży. Chłopak ma jednak pełne wsparcie znanego ojca.

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Joanna Kulig i jej cała rodzina mają co świętować. Kolejne dziecko już na świecie!

  Joanna Kulig (36 l.) myśli już o powrocie do Polski. W jej rodzinie dzieje się tyle dobrego! Aktorka ledwie co urodziła, a tu kolejna wspaniała informacja!

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Nicole Saleta: Kolejny przeszczep nerki na razie niemożliwy!

  ...może ona "nie wystarczyć" na całe życie. Jednak nikt nie mógł przewidzieć, że będzie pracowała tak krótko. Teraz tylko kolejna transplantacja jest w stanie przywrócić dziewczynie normalne życie(...). Studiuje i mimo że dopiero co walczyła w szpitalu o życie, przystąpiła z zapałem do letniej sesji egzaminacyjnej. Jest bardzo ambitna, zna pięć języków i lubi się uczyć. Nigdy nie stosuje wobec siebie...

 • "Niezłomny" : Biegnij chłopcze, biegnij!

  II wojna światowa. Olimpijski biegacz Louis Zamperini (Jack O'Connell) trafia na front. Czeka go tam nie tylko walka z wrogiem amerykańskiego narodu, ale i pełna okrucieństwa potyczka z ironicznym losem, który będzie testował siłę woli i fizyczną wytrzymałość ambitnego sportowca.

Zdjęcia na temat: kolejna ambitna
Dyskusje na temat: kolejna ambitna