• Informacje na temat:

  kolejna ciaza w m jak milosc

Artykuły na temat: kolejna ciaza w m jak milosc
 • "M jak miłość": Kolejna ciąża w serialu?!

  Olga Szomańska, czyli Marzenka Lisiecka z "M jak miłość", zdradziła że jesienią w wątku jej bohaterki może pojawić się ktoś trzeci!

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • "M jak miłość": Problemy z ciążą

  ...daruję, nigdy... Boże, ale dlaczego ty... Jak mogłeś? Ta dziewczyna nie jest ciebie warta... Tymczasem Janek, gdy odzyska w końcu przytomność, postanowi od razu porozmawiać ze Staszkiem... A Bartek(...): - Jeśli Janek będzie chciał mnie uwalić, może to teraz zrobić bez żadnego problemu... - Przecież niczego nie zrobiłeś! - Świadkowie widzieli, jak wybiegałem po kłótni z nim, a potem... Janek od...

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • "M jak miłość": Dwie żony... i ciąża

  Zapraszamy na 1274 odcinek "M jak miłość", w którym Marzenka i Andrzejek staną w końcu przed ołtarzem... Ich wymarzony ślub nie potoczy się jednak tak, jak oboje planowali. Co wydarzy się tego dnia(...) ani rusz! Chodzi o to, żeby we wszystkim być razem, na dobre i na złe. To wtedy tego dobrego będzie więcej... Zaufania i miłości, kochani... Bo jak to będzie, to z wszystkim innym też dacie sobie radę...

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

 • "M jak miłość": Atak Rafała, śmierć matki i kolejna ciąża

  Atak szaleńca, rozpacz i kolejna serialowa ciąża! A w rolach głównych - Anna, Asia i Agnieszka...

 • "M jak miłość": Kolejna ciąża

  Kiedyś Sylwia (Anna Gzyra) miała romans z Pawłem (Rafał Mroczek). Szybko okazało się, że jest w ciąży, ale niestety poroniła. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" dowiemy się, że piękna kelnerka znowu spodziewa się dziecka.

 • “M jak miłość": Ciąża Agnieszki!

  ...się z nim spotkać. Chwilę później przypadkiem wpadnie na Natalkę (Marcjanna Lelek), którą podwiezie do domu. Mostowiaczka poczuje do niego wyraźną sympatię. Jak na ironię, właśnie wtedy zadzwoni do niej siostra, by zwierzyć się jej z tego, jak bardzo podoba jej się... Franek. Za to Filarski (Andrzej Precigs) prześle na Deszczową kwiaty dla Zuzy (Jolanta Fraszyńska), a później sam - niby...

 • Kolejna ciąża w "M jak miłość"

  Wydaje się, że związek Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) to już przeszłość. Ale może jej smutek i poczucie krzywdy mają inną przyczynę?

Wideo na temat: kolejna ciaza w m jak milosc
 • Kolejna aktorka "M jak miłość" jest w ciąży!

  Pierwsze dziecko Jadwigi Gryn, aktorki znanej m.in. z "M jak miłość" czy "Plebanii", przyjdzie na świat w maju. Gwiazda zdradza, że będzie to córeczka. Przyznaje też, że ciąża diametralnie zmieniła jej tryb życia. Teraz potrzebuje więcej odpoczynku i chwil wytchnienia. Ale jednocześnie żałuje, że scenarzyści piszą za mało ról, w których doskonale mogłyby się sprawdzić właśnie aktorki w ciąży.