• Informacje na temat:

  kolejna część życia nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: kolejna część życia nad rozlewiskiem
 • "Nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska zagra w kolejnej serii

  Anna Czartoryska przyznaje, że z dużą przyjemnością wraca na plan kolejnej części sagi "Nad rozlewiskiem". Jej satysfakcja jest jeszcze większa ze względu na fakt, że widzowie tęsknili za bohaterami i domagali się kontynuacji serialu. Zdjęcia rozpoczną się już 6 czerwca, a aktorka nadal będzie się wcielać w postać uroczej Pauli. Nowe odcinki będzie możne oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki od...

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski nie chce już być niegrzecznym chłopcem!

  Antoni Królikowski, czyli Kuba z "Ciszy nad rozlewiskiem" i gospodarz programu "SuperSTARcie", często spotyka się z opiniami, że jest bardzo niegrzecznym chłopakiem, którego roznosi ogromna energia. - Wcale mi nie przeszkadza, że tak o mnie mówią - twierdzi.

 • Nad rozlewiskiem pojawi się... śnieg!

  Gwiazdy serialu "Życie nad rozlewiskiem" wracają na Mazury już w styczniu. W kolejnej części opowieści o losach kobiet mieszkających nad rozlewiskiem po raz pierwszy pojawią się... zimowe krajobrazy.

 • Spotkanie z gwiazdami serialu "Nad rozlewiskiem"

  ...2 grudnia na antenie TVP 1 pojawi się serial "Nad rozlewiskiem" - kontynuacja "Życia nad rozlewiskiem" i jednocześnie ostatnia część mazurskiej sagi. We wtorek gwiazdy serialu spotkały się z dziennikarzami na konferencji prasowej i pokazie 1. odcinka opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.

 • Ruszają zdjęcia do "Zimy nad rozlewiskiem"

  ...ogromne wrażenie! - mówi Katarzyna Kalicińska. Jest już niemal pewne, że czwarta część serialu będzie nosiła tytuł "Zima nad rozlewiskiem", a jej emisja zaplanowana jest na jesień tego roku. W naszej(...) mieszkających nad rozlewiskiem kobiet, ale zapewniam, że widzowie nie będą zawiedzeni. W serialu pojawią się niemal wszyscy znani z poprzednich serii bohaterowie, ale nie zabraknie też nowych postaci...

 • Ekipa i gwiazdy "Rozlewiska" na boisku piłkarskim

  W Ostródzie, gdzie powstają zdjęcia do czwartej serii "Życia nad rozlewiskiem", odbył się mecz piłki nożnej, w którym męska część ekipy i gwiazdy serialu zmierzyły się na boisku z reprezentacją ostródzkiego samorządu. W barwach "Rozlewiska" zagrali m.in. Piotr Grabowski i Mateusz Janicki, czyli serialowi Konrad Jantar i leśniczy Krzysztof.

 • Brodzik znów nad rozlewiskiem

  Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii historii znad rozlewiska. "Życie nad rozlewiskiem" zobaczymy w telewizyjnej Jedynce już jesienią.

 • Razem obejrzeli pierwszy odcinek

  Telewizyjna premiera pierwszego odcinka "Życia nad rozlewiskiem" była świetną okazją, by ekipa i gwiazdy serialu spotkały się na bankiecie i podziękowały sobie za świetną współpracę na planie.

 • Padł ostatni klaps

  W środę padł ostatni klaps na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem". Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar, lada moment wróci z Mazur do Warszawy. Ale wie już, że za rok znowu spotka się z całą ekipą w Ostródzie.

Wideo na temat: kolejna część życia nad rozlewiskiem
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Niebo nad Saharą

  Oparta na bestsellerowej powieści Sylvaina Estibala europejska superprodukcja przygodowa z dwiema największymi gwiazdami kina znad Sekwany: znakomitą, nagrodzoną Oscarem, Złotym Globem, BAFTĄ i dwoma Cezarami niezapomnianą odtwórczynią roli Edith Piaf Marion Cotillard i uznawanym za najprzystojniejszego francuskiego aktora i niezwykle ualentowanego reżysera (gromadzące ponad 8 milionów francuskich widzów "Nie mów nikomu", "Les Petits Mouchoirs") Guilliaumem Canet. Francuska Sahara, rok...